Satılık, Daire Podgorica Momišići, 72 m2

11. maj 2026.
Advert Image
1 / 16

Harici bağlantı

Ivana Master

Ivana Master

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Momišići

Talep üzerine adres

165.000 €

2.291,7 € / m²

Oda

2

Banyo

2

Alan

72 m²

İyi bir konumda, Ars Medic'in karşısında, Momišići'de 72m2'lik yarım mobilyalı iki odalı daire satılık. Daire, düzenli bakım yapılan daha yeni bir binanın 2. katında yer alıyor. Dairenin yapısı: depo alanı olan giriş koridoru, mutfak ve yemek alanı ile oturma odası, iki yatak odası, banyo + tuvalet, iki teras. Klima var. Kuzey-güney yönünde. Tüm gün güneşli ve çok aydınlık. Aile yaşamı için mükemmel bir konum ama aynı zamanda kiralama için yatırım olarak da, yaşam için gerekli tüm olanaklara yakın. Sahibi 1/1, borç ve kısıtlamasız. Kredi ile satın alma mümkündür.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 33.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

165.000 €

Peşinat

33.000 €

Kredi

132.000 €

Faiz

88.110 €

Aylık ödeme tutarı

734 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Momišići

Daire

13. maj 2026.
Domus Nekretnine
Satılık - Daire Podgorica, Momišići

Podgorica, Momišići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Momišići, Podgorica – 72 m², 1 banyo. Fiyat: 160.000 €

2+1

1

72 m²

Satılık

160.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Momišići

Daire

16. maj 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Momišići

Podgorica, Momišići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Momišići, Podgorica – 72.5 m², 1 banyo. Fiyat: 164.800 €

2+1

1

73 m²

Satılık

164.800 €

Satılık - Daire Podgorica, Momišići

Daire

15. apr 2026.
Domus Nekretnine
Satılık - Daire Podgorica, Momišići

Podgorica, Momišići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Momišići, Podgorica – 72 m², 2 banyo. Fiyat: 165.000 €

2+1

2

72 m²

Satılık

165.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Momišići

Daire

11. nov 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Momišići

Podgorica, Momišići

Gavra Vukovica

İki yatak odalı daire satılık Momišići, Podgorica – 72 m², 1 banyo. Fiyat: 165.000 €

2+1

1

72 m²

Satılık

165.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Momišići

Daire

29. jan 2026.
Horizon Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Momišići

Podgorica, Momišići

Talep üzerine adres

2+1

2

72 m²

Satılık