Satılık, Daire Nikšić Autobuska stanica, 52 m2

22. maj 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Veljko Radulovic

Veljko Radulovic

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Nikšić, Autobuska stanica

Ibonova zgrada

125.000 €

2.403,8 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

52 m²

Kat

4

SATILIK - Bir odalı daire (52m2), Nikšić, Otobüs Terminali Yakınında - 125.000€ 📍 Konum: Nikšić - Ibonova binası, Otobüs Terminali yakınında 🏠 Emlak tanımı: 52m2 alanında, Nikšić'teki iyi korunmuş bir binanın IV katında yer alan işlevsel ve tamamen döşenmiş bir bir odalı daire satılıktır. Daireye ayrıca, gayrimenkul kaydında kayıtlı 5m2'lik bir bodrum da dahildir. Emlak, şehirdeki en çok aranan lokasyonlardan birinde yer alıyor, bu da onu hem yaşam hem de yatırım veya kiralama için mükemmel bir seçim yapıyor. Daire, ek yatırımlara ihtiyaç olmadan tamamen döşenmiş olarak satılmaktadır. 📐 Dairenin yapısı: – Hol – Oturma odası – Yemek alanı olan mutfak – Yatak odası – Banyo – Teras – 5m2 bodrum ✅ Ek: – Tamamen döşenmiş – Fiyat içine dahil olan bodrum – İyi korunmuş bina – İşlevsel düzen – Ek yatırımlara gerek yok – Yaşam veya yatırım için uygun – Kiralama için mükemmel konum 📍 Konum ve çevre: Daire, Nikšić'teki tüm önemli olanaklara yakın, Ibonova binasında yer almaktadır. Yakınlarda: – Otobüs ve tren istasyonu – Şehir Parkı – Šaka Petrović Meydanı – Trebjesa Orman Parkı – Aziz Vasilije Ostroški Kilisesi – Kral Nikola'nın Kalesi – HDL Alışveriş Merkezi – Özgürlük Meydanı 💶 Fiyat: 125.000€ 📞 İletişim: 📲 +382 67 85 55 88 📲 +382 67 33 73 72 🌐 www.matnekretnine.me

Özellikler

Isıtma Türü

Klima

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 25.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı