Satılık, Daire Podgorica City Kvart, 30 m2

Čelebić
-
-
Satılık
Daire Podgorica, City Kvart
Talep üzerine adres
104.100 €
3.470 € / m²
Oda
Stüdyo
Banyo
1
Alan
30 m²
Kat
1
GÜNEŞ EMLAK - satış - City Mahallesi'nde 30m² stüdyo daire (bulvar üzerindeki ilk bina), birinci kat. Şu anda kirada. Yaşamaya ve kiralamaya uygun. Fiyat 104.000€. Güneş emlak 069 155 195 069 600 085
Özellikler
Veri yok
Kredi Hesaplayıcı
Peşinat
20.0%5%
50%
Tutar: 20.820 €
Faiz Oranı
4.50%1%
8%
Vade
25 yıl5 yıl
35 yıl
Gayrimenkul fiyatı
104.100 €
Peşinat
20.820 €
Kredi
83.280 €
Faiz
55.589 €
Aylık ödeme tutarı
463 €
Čelebić
Sunce nekretnineNemanja Pavićević
Benzer gayrimenkuller

Daire
Stüdyo daire satılık City Kvart, Podgorica – 29 m², 1 banyo. Fiyat: 92.000 €
Stüdyo
1
29 m²
Satılık
92.000 €

Daire
Stüdyo
1
29 m²
Satılık
92.000 €

Daire
Stüdyo daire satılık City Kvart, Podgorica – 29 m², 1 banyo. Fiyat: 98.000 €
Stüdyo
1
29 m²
Satılık
98.000 €

Daire
Stüdyo daire satılık City Kvart, Podgorica – 30 m², 1 banyo. Fiyat: 99.000 €
Stüdyo
1
30 m²
Satılık
99.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık City Kvart, Podgorica – 30 m², 1 banyo. Fiyat: 100.000 €
1+1
1
30 m²
Satılık
100.000 €

Daire
Stüdyo daire satılık City Kvart, Podgorica – 30 m², 1 banyo. Fiyat: 102.000 €
Stüdyo
1
30 m²
Satılık
102.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık City Kvart, Podgorica – 30 m², 1 banyo. Fiyat: 105.000 €
1+1
1
30 m²
Satılık
105.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık City Kvart, Podgorica – 32 m², 1 banyo. Fiyat: 109.000 €
1+1
1
32 m²
Satılık
109.000 €
Yakındaki gayrimenkuller

Daire
Bir yatak odalı daire satılık City Kvart, Podgorica – 53 m², 1 banyo. Fiyat: 149.000 €
1+1
1
53 m²
Satılık
149.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık City Kvart, Podgorica – 47 m², 1 banyo. Fiyat: 175.000 €
1+1
1
47 m²
Satılık
175.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık City Kvart, Podgorica – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 153.000 €
1+1
1
51 m²
Satılık
153.000 €

Daire
İki yatak odalı daire satılık City Kvart, Podgorica – 71 m², 1 banyo. Fiyat: 200.000 €