Satılık, Daire Budva Ostalo, 97 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

820.000 €

8.453,6 € / m²

Oda

1

Banyo

2

Alan

97 m²

Budva'daki konut kompleksi no. 2184 Dukley Gardens, Karadağ'ın canlı Budva Rivierası'nın kalbinde, Zavala yarımadasında yer almakta olup, Akdeniz bölgesinin en iyi elit konut komplekslerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bu kompleks, yemyeşil bitki örtüsü ile karakterize edilmekte ve çekici Budva şehrinin etrafında uzanan deniz kıyısı ile komşudur. Buradan, Adriyatik Denizi ve bozulmamış güzelliğini koruyan Saint Nicholas Adası'na muhteşem manzaralar sunulmaktadır. Her bir konutun pencereleri denize bakmakta, sakinlerin kıyıya güzel manzaraların tadını çıkarmasına olanak tanımaktadır. Her konut binası, düz ve hafif bir zeminle denize geçiş yapan mükemmel plajlardan sadece birkaç adım uzaklıktadır, bu da çocukların Adriyatik'in sıcak yaz sularında güvenle yüzmesine olanak tanımaktadır. Bu hoş vaha, Budva'daki sayısız eğlence mekanına sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde ideal bir konumda yer almaktadır ve Karadağ'da

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 164.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

820.000 €

Peşinat

164.000 €

Kredi

656.000 €

Faiz

437.878 €

Aylık ödeme tutarı

3.646 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Vuka Dojčevića, 85311 Budva, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 89 m², 1 banyo. Fiyat: 175.000 €

1+1

1

89 m²

Satılık

175.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 92 m², 2 banyo. Fiyat: 214.000 €

2+1

2

92 m²

Satılık

214.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 92 m², 2 banyo. Fiyat: 225.000 €

2+1

2

92 m²

Satılık

225.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Seoca, Opština Budva, 81310, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 103 m², 2 banyo. Fiyat: 237.700 €

2+1

2

103 m²

Satılık

237.700 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 92 m², 1 banyo. Fiyat: 249.000 €

2+1

1

92 m²

Satılık

249.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 100 m², 1 banyo. Fiyat: 260.000 €