Satılık, Daire Podgorica Zabjelo, 19 m2

9. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Harici bağlantı

Ivana Master

Ivana Master

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

60.000 €

3.157,9 € / m²

Oda

Stüdyo

Banyo

1

Alan

19 m²

Zabjelo'da, cazip bir konumda 19 m2'lik tamamen donanımlı bir stüdyo daire satılıktır. Daire, Big Fashion, KBC, Vergi Dairesi, cazip dükkanlar ve restoranların yakınında yer almaktadır, bu da başka bir avantajdır. Öğrenciler veya çalışanlar için ideal olabilir. Stüdyo, taşınmaya hazırdır - ek bir yatırım gerektirmemektedir. Tüm gerekli cihazlarla donatılmıştır: çamaşır makinesi, büyük buzdolabı, tam mobilya ve ek konfor sağlayan camlı bir teras. Daire, sakin bir aile mahallesinde 4. katta yer almaktadır. Asansör kurulumu planlanmaktadır.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 12.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

60.000 €

Peşinat

12.000 €

Kredi

48.000 €

Faiz

32.040 €

Aylık ödeme tutarı

267 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

25. dec 2025.
Popović Prime Estate
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Zabjelo, Podgorica – 19 m², 1 banyo. Fiyat: 72.000 €

Stüdyo

1

19 m²

Satılık

72.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

27. jan 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Zabjelo, Podgorica – 27 m², 1 banyo. Fiyat: 59.400 €

Stüdyo

1

27 m²

Satılık

59.400 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

3. okt 2025.
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Zabjelo, Podgorica – 26 m², 1 banyo. Fiyat: 59.800 €

Stüdyo

1

26 m²

Satılık

59.800 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo

1

26 m²

Satılık

59.800 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

6. feb 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Zabjelo, Podgorica – 22 m², 1 banyo. Fiyat: 61.000 €

Stüdyo

1

22 m²

Satılık

61.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo