Satılık, Daire Podgorica Ljubović, 56 m2

13. maj 2026.
Advert Image
1 / 15
AD

Aleksandra Dabetic

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Ljubović

Talep üzerine adres

170.000 €

3.035,7 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

56 m²

Kat

3

Ljubović Tepesi'nin eteklerinde, Podgorica'da, alanı 56m2 olan tamamen döşenmiş, lüks bir şekilde dekore edilmiş bir 1 odalı daire satılıktır. Daire, asansör, video gözetim ve düzgün bir şekilde korunmuş ortak alanlara sahip Razvršja apartmanının dördüncü katında yer almaktadır. Yapı: Giriş holü, yemek alanı ve mutfak ile oturma odası, yatak odası, banyo ve teras; oturma odasından ve yatak odasından terasa erişim sağlanmaktadır. Daire, işlevsel bir düzene sahiptir, kaliteli mobilyalar ve aletlerle modern olarak donatılmıştır, dikkatlice düzenlenmiş bir iç mekânı ve bol miktarda doğal ışığı vardır. Yakın çevrede Codra hastanesi, Türkiye ve Çin'in büyükelçilikleri, Ljubović Tepesi, okullar, kreşler, süpermarketler, restoranlar ve günlük hayat için gerekli diğer olanaklar bulunmaktadır. Şehir merkezine ve Podgorica'nın diğer bölgelerine mükemmel bağlantısı vardır.

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 34.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

170.000 €

Peşinat

34.000 €

Kredi

136.000 €

Faiz

90.780 €

Aylık ödeme tutarı

756 €

  • AD
    Prestige Real Estate

    Aleksandra Dabetic

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Ljubović

Acil

Daire

13. mart 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Ljubović

Podgorica, Ljubović

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ljubović, Podgorica – 55 m², 1 banyo. Fiyat: 138.000 €

1+1

1

55 m²

Satılık

138.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Ljubović

Daire

14. jan 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Ljubović

Podgorica, Ljubović

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ljubović, Podgorica – 55 m², 1 banyo. Fiyat: 142.000 €

1+1

1

55 m²

Satılık

142.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Ljubović

Daire

30. jul 2025.
Satılık - Daire Podgorica, Ljubović

Podgorica, Ljubović

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ljubović, Podgorica – 60 m², 1 banyo. Fiyat: 150.000 €

2+1

1

60 m²

Satılık

150.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Ljubović

Daire

20. apr 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Ljubović

Podgorica, Ljubović

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ljubović, Podgorica – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 112.200 €

1+1

1

51 m²

Satılık

112.200 €

Satılık - Daire Podgorica, Ljubović

Daire

30. jul 2025.
Satılık - Daire Podgorica, Ljubović

Podgorica, Ljubović

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ljubović, Podgorica – 55 m², 1 banyo. Fiyat: 114.000 €

1+1

1

55 m²

Satılık

114.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Ljubović

Daire

11. feb 2026.
Luxury Property Montenegro