Satılık, Arazi Podgorica Tološi, 1800 m2

28. jan 2026.
Advert Image
1 / 5
Nemanja Pavićević

Nemanja Pavićević

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

160.000 €

88,9 € / m²

Alan

1800 m²

SUNCE NEKRETNINE - satış - 1800m² arsa, Tološi. Elektrik, su. Sakin bir aile bölgesinde yer alıyor...villa inşa etmek için ideal, Velje brdo'nun eteklerinde. Okul, kreş ve Sağlık Ocağı'na yakınlık... DUP Tološi 2 kabul edildikten sonra, P+1+Pk ev yapmak mümkün olacak. Fiyat 160.000€. Güneş emlak 069 155 195 069 600 085

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 32.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

160.000 €

Peşinat

32.000 €

Kredi

128.000 €

Faiz

85.440 €

Aylık ödeme tutarı

711 €

  • Uploaded content
    Sunce nekretnine

    Nemanja Pavićević

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

12. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 955 m². Fiyat: 130.000 €

955 m²

Satılık

136,1 €/m²

130.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

2. feb 2026.
LV REAL ESTATE
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 942 m². Fiyat: 135.000 €

942 m²

Satılık

143,3 €/m²

135.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 942 m². Fiyat: 140.000 €

942 m²

Satılık

148,6 €/m²

140.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Tološi

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1037 m². Fiyat: 155.550 €

1037 m²

Satılık

150 €/m²

155.550 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

2. sept 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Tolosi

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1900 m². Fiyat: 850.000 €

1900 m²

Satılık

447,4 €/m²

850.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 590 m². Fiyat: 41.500 €

590 m²

Satılık

70,3 €/m²

41.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

20. maj 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 500 m². Fiyat: 57.500 €

500 m²

Satılık

115 €/m²

57.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. avg 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Ceklinska

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 560 m². Fiyat: 75.000 €

560 m²

Satılık

133,9 €/m²

75.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

26. maj 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Tološi

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1037 m². Fiyat: 155.550 €

1037 m²

Satılık

150 €/m²

155.550 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1104 m². Fiyat: 200.000 €

1104 m²

Satılık

181,2 €/m²

200.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. avg 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Ceklinska

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 560 m². Fiyat: 75.000 €

560 m²

Satılık

133,9 €/m²

75.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

2. sept 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Tolosi

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1900 m². Fiyat: 850.000 €

1900 m²

Satılık

447,4 €/m²

850.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Acil

Arazi

11. nov 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Savnicka

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 836 m². Fiyat: 250.000 €

836 m²

Satılık

299 €/m²

250.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

2. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 942 m². Fiyat: 135.000 €

942 m²

Satılık

143,3 €/m²

135.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 3000 m². Fiyat: 900.000 €

3000 m²

Satılık

300 €/m²

900.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 910 m². Fiyat: 227.500 €

910 m²

Satılık

250 €/m²

227.500 €