Satılık, Arazi Budva Reževići, 420 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

110.000 €

261,9 € / m²

Alan

420 m²

Reževići'de inşaat arazisi no. 954 Parsel, denize 250 metreden daha fazla olmayan muhteşem bir manzara sunmaktadır. Detaylı imar planına (DUP) göre, parselin sınırları içinde maksimum 325 m²'yi geçmeyen bir villa inşaatına izin verilmektedir. Parsel, Reževići'nin tam merkezinde, gelişmiş bir altyapıya sahip bir yerde bulunmaktadır. Yer, sessizlik, sakin ve hoş bir atmosfer ve eşsiz doğası ile karakterizedir. Tüm gerekli kamu hizmetleri parselin hemen yakınındadır. Araç sahipleri için konforlu bir asfalt erişim sağlanmıştır. Parsel alanında 500 yılı aşkın süredir büyüyen zeytin ağaçları bolca bulunmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 22.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

110.000 €

Peşinat

22.000 €

Kredi

88.000 €

Faiz

58.740 €

Aylık ödeme tutarı

489 €

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 450 m². Fiyat: 241.000 €

450 m²

Satılık

535,6 €/m²

241.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Acil

Arazi

6. apr 2026.
Popović Prime Estate
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 423 m². Fiyat: 300.000 €

423 m²

Satılık

709,2 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 834 m². Fiyat: 220.000 €

834 m²

Satılık

263,8 €/m²

220.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 3561 m². Fiyat: 285.000 €

3561 m²

Satılık

80 €/m²

285.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 1000 m². Fiyat: 297.000 €

1000 m²

Satılık

297 €/m²

297.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1000 m². Fiyat: 300.000 €

1000 m²

Satılık

300 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1390 m². Fiyat: 350.000 €

1390 m²

Satılık

251,8 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

11. maj 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 957 m². Fiyat: 382.800 €

957 m²

Satılık

400 €/m²

382.800 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 3200 m². Fiyat: 1.000.000 €

3200 m²

Satılık

312,5 €/m²

1.000.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 450 m². Fiyat: 241.000 €

450 m²

Satılık

535,6 €/m²

241.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 3561 m². Fiyat: 285.000 €

3561 m²

Satılık

80 €/m²

285.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 10556 m². Fiyat: 750.000 €

10556 m²

Satılık

71 €/m²

750.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1390 m². Fiyat: 350.000 €

1390 m²

Satılık

251,8 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1000 m². Fiyat: 300.000 €

1000 m²

Satılık

300 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 834 m². Fiyat: 220.000 €

834 m²

Satılık

263,8 €/m²

220.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Acil

Arazi

6. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 423 m². Fiyat: 300.000 €

423 m²

Satılık

709,2 €/m²

300.000 €