Satılık, Arazi Budva Reževići, 10556 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

750.000 €

71 € / m²

Alan

10556 m²

Reževići'de inşaat arazisi no. 681 Reževići'de satılmakta olan urbanize edilmiş bir arazi. Parselin toplam alanı 10556 m2'dir. Parsel, manastıra çok yakın bir konumdadır. Şehir planında toplam alanı 5500 m2 (P+3) olan bir inşaat öngörülmektedir. Bu parsel ile birlikte 60 daireli bir kompleks için hazırlanmış bir proje, ayrıca: restoran, spa merkezi ve iki havuz eklenmiştir. Parselin su, yol ve elektrik bağlantıları yapılmıştır. Denize uzaklık 400 metredir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 150.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

750.000 €

Peşinat

150.000 €

Kredi

600.000 €

Faiz

400.498 €

Aylık ödeme tutarı

3.335 €

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 420 m². Fiyat: 110.000 €

420 m²

Satılık

261,9 €/m²

110.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 834 m². Fiyat: 220.000 €

834 m²

Satılık

263,8 €/m²

220.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 450 m². Fiyat: 241.000 €

450 m²

Satılık

535,6 €/m²

241.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 3561 m². Fiyat: 285.000 €

3561 m²

Satılık

80 €/m²

285.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 1000 m². Fiyat: 297.000 €

1000 m²

Satılık

297 €/m²

297.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Acil

Arazi

6. apr 2026.
Popović Prime Estate
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 423 m². Fiyat: 300.000 €

423 m²

Satılık

709,2 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1000 m². Fiyat: 300.000 €

1000 m²

Satılık

300 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1390 m². Fiyat: 350.000 €

1390 m²

Satılık

251,8 €/m²

350.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 3200 m². Fiyat: 1.000.000 €

3200 m²

Satılık

312,5 €/m²

1.000.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 450 m². Fiyat: 241.000 €

450 m²

Satılık

535,6 €/m²

241.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 3561 m². Fiyat: 285.000 €

3561 m²

Satılık

80 €/m²

285.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1390 m². Fiyat: 350.000 €

1390 m²

Satılık

251,8 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1000 m². Fiyat: 300.000 €

1000 m²

Satılık

300 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 420 m². Fiyat: 110.000 €

420 m²

Satılık

261,9 €/m²

110.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 834 m². Fiyat: 220.000 €

834 m²

Satılık

263,8 €/m²

220.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Acil

Arazi

6. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 423 m². Fiyat: 300.000 €

423 m²

Satılık

709,2 €/m²

300.000 €