Satılık, Arazi Budva Reževići, 1390 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

350.000 €

251,8 € / m²

Alan

1390 m²

Reževići'de arsa no. 773 Küçük Reževići yerleşiminde, Budva'dan 14 km uzaklıkta, urbanize edilmiş bir arsa satılıktır. Arsanın toplam alanı 1390 m2'dir. Arsa, denizden 100 metre mesafede, tam kıyıda yer almaktadır. Reževići yerleşimi, St. Stefan adası ile Petrovac şehri arasında, 3 km mesafede ve diğer Budva tatil beldesine 14 km'den daha fazla olmayan sakin bir yerdedir. Reževići'nin önemli bir simgesi, Karadağ'ın birçok kıyı manastırından biri olan 13. yüzyıldan kalma Reževići Manastırı ve Kutsal Üçleme Kilisesi'dir. Yakınlarda, Karadağ'ın en prestijli villalarından bazılarına ev sahipliği yapan elit Rijeka Reževići yerleşimi bulunmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 70.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

350.000 €

Peşinat

70.000 €

Kredi

280.000 €

Faiz

186.899 €

Aylık ödeme tutarı

1.556 €

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 3561 m². Fiyat: 285.000 €

3561 m²

Satılık

80 €/m²

285.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 1000 m². Fiyat: 297.000 €

1000 m²

Satılık

297 €/m²

297.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Acil

Arazi

6. apr 2026.
Popović Prime Estate
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 423 m². Fiyat: 300.000 €

423 m²

Satılık

709,2 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1000 m². Fiyat: 300.000 €

1000 m²

Satılık

300 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

11. maj 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 957 m². Fiyat: 382.800 €

957 m²

Satılık

400 €/m²

382.800 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 420 m². Fiyat: 110.000 €

420 m²

Satılık

261,9 €/m²

110.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 834 m². Fiyat: 220.000 €

834 m²

Satılık

263,8 €/m²

220.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 450 m². Fiyat: 241.000 €

450 m²

Satılık

535,6 €/m²

241.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 3200 m². Fiyat: 1.000.000 €

3200 m²

Satılık

312,5 €/m²

1.000.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 450 m². Fiyat: 241.000 €

450 m²

Satılık

535,6 €/m²

241.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 3561 m². Fiyat: 285.000 €

3561 m²

Satılık

80 €/m²

285.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 10556 m². Fiyat: 750.000 €

10556 m²

Satılık

71 €/m²

750.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1000 m². Fiyat: 300.000 €

1000 m²

Satılık

300 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 420 m². Fiyat: 110.000 €

420 m²

Satılık

261,9 €/m²

110.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 834 m². Fiyat: 220.000 €

834 m²

Satılık

263,8 €/m²

220.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Acil

Arazi

6. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 423 m². Fiyat: 300.000 €

423 m²

Satılık

709,2 €/m²

300.000 €