Satılık, Daire Budva Bečići, 88 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

ANATOLIA New Becici, Nova Ulica, S42

255.000 €

2.897,7 € / m²

Oda

2

Banyo

2

Alan

88 m²

Kat

3

Beçiçi'de Daire №2189 Beçiçi'de, Adriyatik Denizi'nin huzurlu dalgalarından sadece 400 metre uzaklıkta harika bir daire. Yeni evler ve yeni inşaatlarla dolu bir bölgede yer alıyor, burada konfor ve modernlik etkileyici bir uyum içinde iç içe geçiyor. Bu daireyi satın alarak, güzel Karadağ sahilinin nimetlerinden yararlanma fırsatını elde ediyorsunuz. Yürüyüş mesafesinde, restoranlar ve dükkanların bulunduğu hoş bir yürüyüş yolu var. Burada yerel mutfakların lezzetli yemeklerinin tadını çıkarabilir ve konforlu bir konaklama için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi satın alabilirsiniz. Bu dairenin en çekici avantajlarından biri, sonsuz mavi denize bakan güzel bir terastır. Burada, sabah kahvenizi içebilir, nazik güneş ışınlarının ve ferahlatıcı deniz esintisinin tadını çıkarabilirsiniz. Terasta geçireceğiniz akşamlar, en unutulmaz anlarınız haline gelecek - burada, resmedilmeye değer gün batımları hayatınızı süsleyecek ve ruh halinizi yükseltecektir. Daire, konforlu bir konaklama için gerekli tüm olanaklara sahiptir. Geniş ve aydınlık oturma odası, aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirmenizi sağlayacak, sıcak ve dostane bir atmosfer yaratacaktır. Modern mutfak, ihtiyaç duyduğunuz tüm aletler ve mutfak eşyaları ile donatılmıştır, böylece favori yemeklerinizi hemen yerinde hazırlayabilirsiniz. Rahat bir yatakla donatılmış konforlu bir yatak odası, uzun bir günün ardından tamamen dinlenmenizi sağlayacak, böylece taze ve dinlenmiş bir şekilde uyanabilirsiniz. Misafirler için ikinci bir yatak odası. İki banyo, birinci banyo - duş kabini, ikinci banyo - küvet, bu Karadağ sahili için büyük bir nadirliktir. Beçiçi'de güzel bir teras ve deniz manzarası ile daire - bu, dinlenebileceğiniz, anların tadını çıkarabileceğiniz ve unutulmaz anılar yaratabileceğiniz kişisel cennet köşenizdir.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 51.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

255.000 €

Peşinat

51.000 €

Kredi

204.000 €

Faiz

136.169 €

Aylık ödeme tutarı

1.134 €

Daire

27. avg 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 85 m², 2 banyo. Fiyat: 217.000 €

2+1

2

85 m²

Satılık

217.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 84 m², 1 banyo. Fiyat: 230.000 €

2+1

1

84 m²

Satılık

230.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

16. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 84 m², 1 banyo. Fiyat: 235.200 €

1+1

1

84 m²

Satılık

235.200 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

16. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 94 m², 1 banyo. Fiyat: 253.800 €

1+1

1

94 m²

Satılık

253.800 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 84 m², 1 banyo. Fiyat: 282.000 €

2+1

1

84 m²

Satılık

282.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 81 m², 1 banyo. Fiyat: 283.500 €