Satılık, Ev Bar Ostalo, 290 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

420.000 €

1.448,3 € / m²

Oda

3

Banyo

2

Alan

290 m²

Şušanj'da No. 276 Ev Bar şehrinde, Vitići yerleşiminde, beş villadan oluşan bir kompleks içinde yeni villa. 290 m2 villa, 850 m2 arsa üzerinde. Tavan yüksekliği 3.50 m. Yüksek kaliteli malzemelerden inşa edilmiş, modern tasarım uygulanan yeni, iki katlı, şık villa. Villanın iç mekanında yalnızca doğal taş, İtalyan kiremit, seramik, mermer ve egzotik madeni para kullanılmıştır. Pencereler ve kapılar güneş koruma kaplaması ile. Villanın birinci katında: İtalyan mobilyaları ile lüks oturma odası ve mermer kaplama ile hoş bir şömine. Tam donanımlı mutfak ile yemek odası: elektrikli ocak, bulaşık makinesi, gerekli tüm mutfak gereçleri, elektrikli cihazlar ve ev aletleri, ızgara, mikrodalga fırın, çatal bıçak takımı dahil. İtalyan mobilyaları ile yatak odası. İtalyan sıhhi tesisat, duş kabini, lavabo, bidet ile banyo. İç cephe jaluzi perdeleri. Dekorasyonda İtalyan seramikleri ve mermer granülasyonu kullanılmıştır. İkinci katta: 2 tam donanımlı yatak odası ve üçüncü yatak odası olabilecek hoş bir çalışma odası. Odalardan 2 terasa çıkış var. Hidromasajlı küvet ve bidet ile büyük tam donanımlı banyo. Villanın çatısında dev bir güneşlenme alanı var. Evdeki herhangi bir pencereden, terastan veya güneşlenme alanından — dağlar ve deniz manzarası. Arsa üzerinde bir barbekü alanı, 3 alanlı çekici bir havuz, yatay kaskatlı şelale ile bulunmaktadır. Arsanın alt seviyesinde: otomatik kapılı 2 araçlık garaj. Denize yaklaşık 1 km.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 84.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

420.000 €

Peşinat

84.000 €

Kredi

336.000 €

Faiz

224.279 €

Aylık ödeme tutarı

1.868 €

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Bar, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Ostalo, Bar – 293 m², 3 banyo. Fiyat: 350.000 €

5

3

293 m²

Satılık

350.000 €

Satılık - Ev Bar, Ostalo

Ev

26. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Bar – 302 m², . Fiyat: 365.000 €

4

-

302 m²

Satılık

365.000 €

Satılık - Ev Bar, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı ev satılık Ostalo, Bar – 170 m², 2 banyo. Fiyat: 384.000 €

3

2

170 m²

Satılık

384.000 €

Satılık - Ev Bar, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Ratač, Crna Gora

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Bar – 200 m², 3 banyo. Fiyat: 400.000 €

4

3

200 m²

Satılık

400.000 €

Satılık - Ev Bar, Ostalo

Ev

26. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Ostalo, Bar – 280 m², . Fiyat: 405.000 €

4

-

280 m²

Satılık

405.000 €

Satılık - Ev Bar, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Tomba, Opština Bar, Crna Gora

Üç yatak odalı ev satılık Ostalo, Bar – 170 m², 2 banyo. Fiyat: 415.000 €

3

2

170 m²

Satılık

415.000 €

Satılık - Ev Bar, Ostalo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Bar, Ostalo