Satılık, Daire Podgorica Zabjelo, 41 m2

13. maj 2026.
Advert Image
1 / 13

Harici bağlantı

Ivana Master

Ivana Master

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

118.000 €

2.878 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

41 m²

Steva Boljevica Caddesi, Zabjelo, Podgorica'da tamamen yenilenmiş, lüks döşenmiş, konforlu bir yatak odalı 50m2 (mülk kaydında 41m2 olarak kayıtlı) daire satılıktır. Mülk kaydına geçmemiş 9m2'lik bir dökme demir çit ile terası bulunmaktadır. Daire, düzenli olarak bakımı yapılan kaliteli bir bina zemin katındadır. Tamamen yenilenmiş ve donatılmıştır (özel yapım gömme mobilya, tamamen yeni tesisat, seramik, anodize metal işleme, güvenlik kapısı). Family mahallesine yakın bir konumdadır, aile hayatı veya kiralama yatırımı için ideal bir yerdir. Mülk 1/1, ipotek ve kısıtlama yok. Kredi ile satın alma mümkündür.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 23.600 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

118.000 €

Peşinat

23.600 €

Kredi

94.400 €

Faiz

63.012 €

Aylık ödeme tutarı

525 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Zabjelo, Podgorica – 38 m², 1 banyo. Fiyat: 95.000 €

1+1

1

38 m²

Satılık

95.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Zabjelo, Podgorica – 45 m², 1 banyo. Fiyat: 95.000 €

1+1

1

45 m²

Satılık

95.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

19. nov 2025.
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Ulica Iva Vizina, Podgorica

Bir yatak odalı daire satılık Zabjelo, Podgorica – 38 m², 1 banyo. Fiyat: 97.000 €

1+1

1

38 m²

Satılık

97.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

21. apr 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Ulica Romanovih, Podgorica

Bir yatak odalı daire satılık Zabjelo, Podgorica – 40 m², 1 banyo. Fiyat: 98.000 €

1+1

1

40 m²

Satılık

98.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

26. jan 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Zabjelo, Podgorica – 44 m², 1 banyo. Fiyat: 98.000 €

1+1

1

44 m²

Satılık

98.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo