Satılık, Daire Budva Bečići, 63 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 8

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Budvanska rivijera, Crna Gora

236.000 €

3.746 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

63 m²

Kat

5

Beçiçlerde daire No. 867 Beçiçler mahallesinde, Budva Rivierası'ndaki en güzel plajdan uzak olmayan, 6 katlı bir binanın 5. katında bulunan bir daire satılıktır. Binanın önünde sadece sakinler için otopark bulunmaktadır. Dairede: bir yatak odası, iki teras, mutfaklı oturma odası ve banyo bulunmaktadır. Daire tamamen mobilyalıdır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 47.200 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

236.000 €

Peşinat

47.200 €

Kredi

188.800 €

Faiz

126.024 €

Aylık ödeme tutarı

1.049 €

Daire

23. mart 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 63 m², 1 banyo. Fiyat: 193.000 €

1+1

1

63 m²

Satılık

193.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

7. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 67 m², 1 banyo. Fiyat: 199.000 €

2+1

1

67 m²

Satılık

199.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Dionisa Mikovića, 85316 Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 69 m², 2 banyo. Fiyat: 210.000 €

2+1

2

69 m²

Satılık

210.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Marina Bečići, 85316 Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 67 m², 1 banyo. Fiyat: 210.000 €

2+1

1

67 m²

Satılık

210.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Ive Lole Ribara, 85316 Budva, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 58 m², 1 banyo. Fiyat: 213.000 €

1+1

1

58 m²

Satılık

213.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

13. okt 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres