Satılık, Daire Podgorica Obala Morače, 45 m2

2. apr 2026.
Advert Image
1 / 11
Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Obala Morače

Talep üzerine adres

169.000 €

3.755,6 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

45 m²

SATILIK, BİR ODALI DAİRE, MORAÇA KIYISI Elit bir konumda, Rus büyükelçiliği ile Morača Nehri'nin kıyısı arasında yer alan tamamen döşenmiş bir bir odalı daire satılıktır. Daire, asansör ve güvenli özel otoparkı olan modern "Tenet" konut binasının beşinci katında yer almaktadır ve nehre doğru yönlendirilmiştir, bu da ek bir huzur ve hoş bir atmosfer hissi sağlar. Modern bir akıllı sistem ve elektrikli jaluziler, tüm odalarda yerden ısıtma ve klima ile donatılmıştır, ayrıca şık bir iç mekan katkısı sağlayan yerleşik ve manyetik aydınlatma bulunmaktadır. Daire, yıl boyunca konforu garanti eden mükemmel yalıtım ile öne çıkmaktadır. Bu mülk, yaşam alanının zarafet, konfor ve lüksle dolup taşmasını isteyen herkes için ideal bir seçimdir. Fiyat: 169.000€ LÜKS MÜLK 067 000 730 067 000 740 067 000 710

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 33.800 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

169.000 €

Peşinat

33.800 €

Kredi

135.200 €

Faiz

90.246 €

Aylık ödeme tutarı

751 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Luxury Property

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Obala Morače

Daire

27. feb 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Obala Morače

Podgorica, Obala Morače

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Obala Morače, Podgorica – 45 m², 1 banyo. Fiyat: 167.000 €

1+1

1

45 m²

Satılık

167.000 €

Kiralık - Daire Podgorica, Obala Morače