Satılık, Daire Podgorica Zabjelo, 41 m2

24. mart 2026.
Advert Image
1 / 7
Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

92.500 €

2.256,1 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

41 m²

PODGORICA ~ Zabjelo~ daire SATILIK Zabjelo'da, Multicom'un arkasında, 41m2'lik brüt alana sahip yeni, kullanılmamış bir daire satılıktır. Bina 4. katta yer almaktadır. Hemen taşınmaya hazır. Eşya ile donatılmamıştır, bu da gelecekteki sahibine kendi isteklerine göre döşeme fırsatı sunmaktadır. Bina asansöre sahiptir. Daire, bir oturma odası, yemek odası, mutfak, yatak odası, koridor ve banyo içeren bir yatak odalıdır. Okullar, kreşler, çok sayıda market ve dükkanın yakınında, cazip bir konumda yer almaktadır.. FİYAT: 92500e LÜKS MÜLK 067 000 730 067 000 740 067 000 710

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 18.500 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

92.500 €

Peşinat

18.500 €

Kredi

74.000 €

Faiz

49.395 €

Aylık ödeme tutarı

411 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Luxury Property

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Zabjelo, Podgorica – 38 m², 1 banyo. Fiyat: 83.600 €

1+1

1

38 m²

Satılık

83.600 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Zabjelo, Podgorica – 44 m², 1 banyo. Fiyat: 88.000 €

1+1

1

44 m²

Satılık

88.000 €