Satılık, Daire Podgorica Central Point, 49 m2

-
-
Satılık
Daire Podgorica, Central Point
Central point
156.000 €
3.183,7 € / m²
Oda
1
Banyo
1
Alan
49 m²
Kat
7
Central Point'ta (aşama 4), Podgorica'da bir odalı daire satılık. ● Fiyat: 156.000 € ● Alan: 49 m², 7. kat ● Daire, giriş holü, banyo, ayrı mutfak, oturma odası ve bulvara bakan bir terastan oluşmaktadır. ● Yakınlarda dükkanlar, eczaneler, bankalar ve restoranlar bulunmaktadır — hepsi yürüme mesafesindedir. Kiralamak veya yaşamak için ideal bir mülk.
Özellikler
Durum
Yeni Yapı
Kayıtlı
Evet
Kredi Hesaplayıcı
Peşinat
20.0%5%
50%
Tutar: 31.200 €
Faiz Oranı
4.50%1%
8%
Vade
25 yıl5 yıl
35 yıl
Gayrimenkul fiyatı
156.000 €
Peşinat
31.200 €
Kredi
124.800 €
Faiz
83.304 €
Aylık ödeme tutarı
694 €
Fortunela Real EstateBranislava Popović
Benzer gayrimenkuller

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Central Point, Podgorica – 46 m², 1 banyo. Fiyat: 140.000 €
1+1
1
46 m²
Satılık
140.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Central Point, Podgorica – 49 m², 1 banyo. Fiyat: 149.000 €
1+1
1
49 m²
Satılık
149.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Central Point, Podgorica – 49 m², 1 banyo. Fiyat: 150.000 €
1+1
1
49 m²
Satılık
150.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Central Point, Podgorica – 47 m², 1 banyo. Fiyat: 150.000 €
1+1
1
47 m²
Satılık
150.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Central Point, Podgorica – 49 m², 1 banyo. Fiyat: 153.000 €
1+1
1
49 m²
Satılık
153.000 €

Daire
1+1
1
49 m²
Satılık
153.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Central Point, Podgorica – 46 m², 1 banyo. Fiyat: 155.000 €