Satılık, Arazi Kotor Morinj, 570 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 6

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Kotor, Morinj

Talep üzerine adres

140.000 €

245,6 € / m²

Alan

570 m²

Morinj'de inşaat arazisi no. 2500 Boka Kotorska'daki Morinj yerleşiminde bir arazi parçası satılıktır. Bölge, UNESCO koruması altındaki bir alana aittir. Parselin özellikleri: Parsel, yerleşimin sakin bir bölümünde, uygun erişim ve özel villa inşası için kaliteli parametrelerle bulunmaktadır. Stabil bir bölgesel statüye ve gelişmiş altyapıya sahip bir koyda ev inşa etmeyi planlayanlar için uygundur.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 28.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

140.000 €

Peşinat

28.000 €

Kredi

112.000 €

Faiz

74.760 €

Aylık ödeme tutarı

623 €

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Morinj, Crna Gora

Arsa satılık Morinj, Kotor – 536 m². Fiyat: 50.000 €

536 m²

Satılık

93,3 €/m²

50.000 €

Satılık - Daire Kotor, Morinj

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Morinj, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Morinj, Kotor – 47 m², 1 banyo. Fiyat: 157.450 €

1+1

1

47 m²

Satılık

157.450 €

Satılık - Daire Kotor, Morinj

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Morinj, Kotor – 96 m², 2 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

2+1

2

96 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Kotor, Krimovica

Arazi

13. maj 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Krimovica

Kotor, Krimovica

Krimovica

Arsa satılık Krimovica, Kotor – 624 m². Fiyat: 158.000 €

624 m²

Satılık

253,2 €/m²

158.000 €

Satılık - Daire Kotor, Morinj

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Morinj, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Morinj, Kotor – 91 m², 2 banyo. Fiyat: 230.580 €

2+1

2

91 m²

Satılık

230.580 €

Satılık - Arazi Kotor, Grbalj

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Grbalj

Kotor, Grbalj

Talep üzerine adres

Arsa satılık Grbalj, Kotor – 1116 m². Fiyat: 115.000 €

1116 m²

Satılık

103 €/m²

115.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Lješevići

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Lješevići

Kotor, Lješevići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Lješevići, Kotor – 1014 m². Fiyat: 131.820 €

1014 m²

Satılık

130 €/m²

131.820 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 1016 m². Fiyat: 132.080 €

1016 m²

Satılık

130 €/m²

132.080 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Kotor, Morinj

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Morinj, Crna Gora

Arsa satılık Morinj, Kotor – 536 m². Fiyat: 50.000 €

536 m²

Satılık

93,3 €/m²

50.000 €