Satılık, Arazi Kotor Krimovica, 624 m2

13. maj 2026.
Advert Image
1 / 7

Harici bağlantı

Tina  Arhangeljskaja

Tina Arhangeljskaja

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Kotor, Krimovica

Krimovica

158.000 €

253,2 € / m²

Alan

624 m²

Deniz manzaralı villa için uygun arsa: İnşaya hazır ve prestijli çevre. ​Satılık: Budva'ya 10 km mesafedeki Krimovica köyünün prestijli bölümünde yer alan 624 m²'lik imarlı arsa. Bu teklif, iyi yerleşik prestijli bir çevre ile tasarım çalışmalarına başlama için teknik hazırılığı birleştiriyor. ​Çevre ve konum: ​Yerleşik çevre: Mevcut modern villalara yakınlık, iyi bakımlı bir topluluğun prestijli ortamı atmosferi yaratıyor. ​Doğa ve alan: Yoğun inşaat olmadan yeşil alanlar, hava dolaşımı hissi, doğaya yakınlık ve mahremiyet duygusunu koruyor. ​Panorama: Arsa, Adriyatik Denizi'ne muhteşem panoramik manzara sunuyor. Altyapı ve belediye hizmetleri: ​Konum, inşaat başlangıcı için temel altyapı ile tamamen donatılmıştır: ​Yol erişimi: Uygun erişim, yol doğrudan parsel sınırına bitişik gidiyor. ​Elektrik: Parsel sınırına bağlı; dağıtım panosu ile direk kurulmuş. ​Su ve kanalizasyon: Köyün şehir bölgesel su şebekesine bağlanması planlanıyor. Mevcut aşamada su deposu ve septik çukuru planlanmış (bu bölge için standart). ​İmar planı parametreleri (UTU 2025): ​Amaç: SMG (Düşük yoğunluklu konut) — düşük yoğunluklu konut. ​Dolum indeksi (0,35): Temel alanı — 218 m². ​Yapılaşma indeksi (1,0): Toplam mülk alanı 624 m²'ye kadar. Parsel alanının %100'ünü kapsayan bina inşaatını sağlayan nadir oran. ​Kat sayısı: P + 1 + Pk (üç yer üstü seviye). ​Lojistik ve plajlar: ​En iyi yakındaki plajlar: Trsteno (1,8 km), Ploče (3,3 km), Jaz (4,7 km) – arabayla 3-7 dakika içinde. Şehir mesafesi: Budva – 10 km (15 dakika), Tivat havalimanı – 20 km (35 dakika). Belgelerin hazır ve düzenli olması, panoramik manzara, bağlı belediye hizmetleri ve şehir altyapısına yakınlık sayesinde, bu parsel hem kalıcı ikamet için aile villası inşası hem de yatırım projesi için benzersiz bir avantaj sunuyor. Bu emlak ilgilendiriyor mu? Görüntüleme randevusu almak ve ek bilgi için bize ulaşın.

Özellikler

Manazara

Deniz Manzarası, Panoramik Manzara

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 31.600 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

158.000 €

Peşinat

31.600 €

Kredi

126.400 €

Faiz

84.372 €

Aylık ödeme tutarı

703 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    ARestate

    Tina Arhangeljskaja

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Kotor, Krimovica

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Krimovica

Kotor, Krimovica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Krimovica, Kotor – 2400 m². Fiyat: 240.000 €

2400 m²

Satılık

100 €/m²

240.000 €

Satılık - Ev Kotor, Krimovica

Ev

26. apr 2026.
Satılık - Ev Kotor, Krimovica

Kotor, Krimovica

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı ev satılık Krimovica, Kotor – 76 m², . Fiyat: 140.000 €

1

-

76 m²

Satılık

140.000 €

Satılık - Ev Kotor, Krimovica

Ev

18. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Ev Kotor, Krimovica

Kotor, Krimovica

Talep üzerine adres

İki yatak odalı ev satılık Krimovica, Kotor – 106 m², 2 banyo. Fiyat: 163.000 €

2

2

106 m²

Satılık

163.000 €

Satılık - Daire Kotor, Krimovica

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Krimovica

Kotor, Krimovica

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Krimovica, Kotor – 63 m², . Fiyat: 92.000 €

1+1

-

63 m²

Satılık

92.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Morinj

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Talep üzerine adres

Arsa satılık Morinj, Kotor – 570 m². Fiyat: 140.000 €

570 m²

Satılık

245,6 €/m²

140.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Bigova

Arazi

8. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Bigova

Kotor, Bigova

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bigova, Kotor – 600 m². Fiyat: 183.000 €

600 m²

Satılık

305 €/m²

183.000 €

Satılık - İş yeri Kotor, Krimovica

İş yeri

26. apr 2026.
Satılık - İş yeri Kotor, Krimovica

Kotor, Krimovica

Talep üzerine adres

Işyeri satılık Krimovica, Kotor – 300 m², . Fiyat: 400.000 €

5

-

300 m²

Satılık

400.000 €

Satılık - Ev Kotor, Krimovica

Ev

26. apr 2026.
Satılık - Ev Kotor, Krimovica

Kotor, Krimovica

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı ev satılık Krimovica, Kotor – 200 m², . Fiyat: 475.000 €

3

-

200 m²

Satılık

475.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Kotor, Krimovica

Arazi

30. jan 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Krimovica

Kotor, Krimovica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Krimovica, Kotor – 2400 m². Fiyat: 240.000 €

2400 m²

Satılık

100 €/m²

240.000 €