Satılık, Daire Budva Ostalo, 72 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

350.000 €

4.861,1 € / m²

Oda

2

Banyo

2

Alan

72 m²

Kat

6

Budva'da Daire No. 2476 İki yatak odalı şık bir daire satılıktır, Budva'nın tam merkezinde, Blaža Jovanovića Caddesi'nde modern bir konut binasının altıncı katında yer almaktadır. Dairenin toplam alanı 72 m²'dir. Yerleşim, mutfak ve yemek alanı ile bağlantılı geniş bir oturma odası, iki aydınlık yatak odası, iki banyo ve deniz, şehir ve dağ manzarası sunan iki teras içermektedir. Uygun güneydoğu yönelimi sayesinde, odalarda her zaman bol miktarda doğal ışık vardır. Konut kompleksi yüksek inşaat kalitesi ile karakterizedir ve Budva'nın prestijli bir bölümünde, Slovenska Plaža parkına, yeşil alanlara ve deniz kenarı yürüyüş yoluna sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Yakınlarda restoranlar, dükkanlar ve tüm gerekli altyapı bulunmaktadır. Daire ayrıca yeraltı garajında bir park yeri ile birlikte gelir, bu da konaklamayı maksimum düzeyde konforlu ve rahat hale getirir. Bu, hem kişisel konut hem de kira geliri elde etme imkanı ile yatırım için mükemmel bir tekliftir.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 70.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

350.000 €

Peşinat

70.000 €

Kredi

280.000 €

Faiz

186.899 €

Aylık ödeme tutarı

1.556 €

Daire

14. okt 2025.
Dandelion Real Estate

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 72 m², 1 banyo. Fiyat: 280.000 €

2+1

1

72 m²

Satılık

280.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Petrovačka, 85310 Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 72 m², 2 banyo. Fiyat: 290.000 €

2+1

2

72 m²

Satılık

290.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 77 m², 1 banyo. Fiyat: 299.000 €

1+1

1

77 m²

Satılık

299.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Opština Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 72 m², 2 banyo. Fiyat: 304.373 €

2+1

2

72 m²

Satılık

304.373 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 73 m², 2 banyo. Fiyat: 308.000 €

2+1

2

73 m²

Satılık

308.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Opština Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 77 m², 1 banyo. Fiyat: 315.000 €