Satılık, Daire Budva Ostalo, 77 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 1

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Ostalo

Budva, Opština Budva, Crna Gora

315.000 €

4.090,9 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

77 m²

Kat

11

Budva'da Daire No. 1880 Budva şehrinin kıyısında, elit konut kompleksi Tre Canne'de geniş ve tamamen döşenmiş daire. Kompleksin olanakları arasında misafir karşılama resepsiyonu, konsiyerj hizmetleri, daireye yemek teslimatı yapan panoramik restoran, sauna ve havuz bulunan SPA, dairelere ve katlara özel erişim sistemi ile erişim, güvenlik hizmetleri bulunmaktadır. 77,42 m2 alanına sahip daire, 11. katta yer almakta olup, deniz, Sveti Nikola Adası ve Budva'nın eski şehir merkezine panoramik bir manzara sunmaktadır. Dairenin yapısı: oturma odası, mutfak, iki yatak odası, duşlu banyo, teras. Mutfak kısmı tamamen donatılmıştır: bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kahve makinesi, gömme buzdolabı, iki ocaklı elektrikli ocak, aspiratör. Daire, gerekli tüm cihazlarla birlikte satılmaktadır: çamaşır makinesi, ev sineması, iki büyük televizyon, stereo sistem, elektrikli şömine. Bu mülk, sadece kalıcı ve konforlu yaşam için değil, aynı zamanda yaz sezonunda başarılı bir şekilde kiralamak için de idealdir. Bu konut kompleksi, Budva şehrinde kiralamak için en çok arananlardan biridir ve bu da onu iyi bir yatırım fırsatı haline getirir.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 63.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

315.000 €

Peşinat

63.000 €

Kredi

252.000 €

Faiz

168.209 €

Aylık ödeme tutarı

1.401 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Jadranski Put, 85311 Budva, Montenegro

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 78 m², 1 banyo. Fiyat: 260.000 €

2+1

1

78 m²

Satılık

260.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

14. okt 2025.
Dandelion Real Estate

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 72 m², 1 banyo. Fiyat: 280.000 €

2+1

1

72 m²

Satılık

280.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 81 m², 2 banyo. Fiyat: 280.575 €

2+1

2

81 m²

Satılık

280.575 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Petrovačka, 85310 Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 72 m², 2 banyo. Fiyat: 290.000 €

2+1

2

72 m²

Satılık

290.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 77 m², 1 banyo. Fiyat: 299.000 €

1+1

1

77 m²

Satılık

299.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Opština Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 72 m², 2 banyo. Fiyat: 304.373 €