Satılık, Daire Podgorica Iza Delte, 26 m2

19. mart 2026.
Advert Image
1 / 5
Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Iza Delte

Talep üzerine adres

54.600 €

2.100 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

26 m²

SATIŞ, STÜDYO DAİRE, DELTA'NIN ARKASINDA Big Fashion alışveriş merkezinin arkasında bulunan 26m2'lik stüdyo daire satılıktır. Daire, yaşam, dinlenme ve yemek hazırlama için net bir şekilde tanımlanmış alanlarla işlevsel olarak organize edilmiştir. Düzen, dairenin her bölümünün pratik kullanımını sağlar ve kişisel istek ve ihtiyaçlara göre dekore etmek için iyi bir temel sunar. Banyo dairenin bir parçasıdır ve tüm alan, bu mülkü hem yaşamak hem de yatırım olarak uygun hale getiren uyarlama ve özelleştirme potansiyeli sunar. Konum oldukça talep görmektedir, Big Fashion alışveriş merkezine, birçok markete, kafeye ve diğer olanaklara yakın bir mesafededir. Şehrin geri kalanıyla iyi bağlantı, günlük yaşamın pratikliğine katkıda bulunmaktadır. Fiyat: 54.600€ LÜKS MÜLK 067 000 730 067 000 740 067 000 710

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 10.920 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

54.600 €

Peşinat

10.920 €

Kredi

43.680 €

Faiz

29.156 €

Aylık ödeme tutarı

243 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Luxury Property

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Iza Delte

Daire

10. dec 2025.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Iza Delte

Podgorica, Iza Delte

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Iza Delte, Podgorica – 27 m², 1 banyo. Fiyat: 62.000 €

Stüdyo

1

27 m²

Satılık

62.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Iza Delte