Satılık, Daire Podgorica Pobrežje, 79 m2

8. maj 2026.
Advert Image
1 / 11
Ivan  Aleksić

Ivan Aleksić

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Pobrežje

Talep üzerine adres

180.000 €

2.278,5 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

79 m²

79m² toplam alana sahip geniş bir daire sunulmaktadır, asansörlü bir apartmanın ikinci katında yer almaktadır. Dairenin fonksiyonel bir düzeni vardır ve mekanı kendi zevkine ve ihtiyaçlarına göre dekore etmek isteyenler için mükemmel bir fırsatı temsil etmektedir. Holde, organizasyon ve ek depolama alanı için ideal olan iki depolama odası da ek bir pratiklik sağlamaktadır. İyi konumu ve konforlu alanı sayesinde, hem aile yaşamı için hem de uzun vadeli bir yatırım olarak idealdir. ✔️ mükemmel oda düzeni ✔️ asansörlü bina ✔️ iki depolama odası ✔️ sakin ve pratik bir konum ✔️ okula, kreşe, markete ve tüm önemli hizmetlere yakınlık.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Parkyeri

Kamusal park yeri

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 36.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

180.000 €

Peşinat

36.000 €

Kredi

144.000 €

Faiz

96.120 €

Aylık ödeme tutarı

800 €

  • Uploaded content
    Premium Group

    Ivan Aleksić

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Pobrežje

Daire

18. mart 2026.
Horizon Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Pobrežje

Podgorica, Pobrežje

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Pobrežje, Podgorica – 76 m², 2 banyo. Fiyat: 145.000 €

2+1

2

76 m²

Satılık

145.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Pobrežje

Daire

8. avg 2025.
Satılık - Daire Podgorica, Pobrežje

Podgorica, Pobrežje

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Pobrežje, Podgorica – 74 m², 1 banyo. Fiyat: 206.000 €

3+1

1

74 m²

Satılık

206.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Pobrežje

Daire

19. sept 2025.
Satılık - Daire Podgorica, Pobrežje

Podgorica, Pobrežje

Talep üzerine adres

3+1

1

74 m²

Satılık

206.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Pobrežje

Daire

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Pobrežje

Podgorica, Pobrežje

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Pobrežje, Podgorica – 45 m², 1 banyo. Fiyat: 150.000 €

1+1

1

45 m²

Satılık

150.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Pobrežje

Daire

17. nov 2025.
Horizon Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Pobrežje

Podgorica, Pobrežje

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Pobrežje, Podgorica – 64 m², 1 banyo. Fiyat: 167.000 €

2+1

1

64 m²

Satılık

167.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Pobrežje