Satılık, Daire Podgorica Preko Morače, 71 m2

30. mart 2026.
Advert Image
1 / 9
Marko Raznatovic

Marko Raznatovic

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Preko Morače

Talep üzerine adres

175.000 €

2.464,8 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

71 m²

Preko Morače, Moskova caddesi'nde 71m2'lik iki odalı daire satılık Daire, asansörlü eski bir binada yer almaktadır 58m2, iki teras (9m2 + 3m2) ile tapuya kaydedilmiştir Oturma odası, ayrı bir mutfak alanı, büyük bir koridor, depo, ayrı bir terasa açılan yatak odası, büyük bir terasa açılan daha küçük bir odadan oluşmaktadır. Batıya bakan Belgeler düzenli Dairenin fiyatı 175.000€ Daha fazla bilgi ve ziyaret için bizimle iletişime geçin

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 35.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

175.000 €

Peşinat

35.000 €

Kredi

140.000 €

Faiz

93.450 €

Aylık ödeme tutarı

778 €

  • Uploaded content
    Horizon Real Estate

    Marko Raznatovic

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Preko Morače

Daire

22. sept 2025.
Horizon Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Preko Morače

Podgorica, Preko Morače

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Preko Morače, Podgorica – 70 m², 1 banyo. Fiyat: 145.000 €

2+1

1

70 m²

Satılık

145.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Preko Morače

Daire

2. apr 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Preko Morače

Podgorica, Preko Morače

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Preko Morače, Podgorica – 70 m², 1 banyo. Fiyat: 175.000 €