Satılık, Daire Budva Bečići, 51 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Talep üzerine adres

210.000 €

4.117,6 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

51 m²

Kat

9

Bečići'nde daire no. 1768 Kompleks şunlardan oluşmaktadır: 28 ile 160 m² arasında toplam alana sahip daireler; otel; spa kompleksi; restoranlar ve barlar; alışveriş galerisi; yer altı otoparkı, okul ve kreş. Ayrıca satılık: <commentTempNode> /wp:paragraph </commentTempNode> <commentTempNode> wp:list </commentTempNode> 2 yatak odalı daireler 79 m² 6. katta Bečići tarafında deniz manzarası – 230000 euro. 2 yatak odalı daireler 98 m² 8. katta Budva ve Bečići tarafında deniz manzarası – 330000 euro. 2 yatak odalı daireler 96 m² 9. katta deniz manzarası ve Budva – 380000 euro. 1 yatak odalı daireler 86 m² 4. katta Bečići tarafında deniz manzarası – 285000 euro.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 42.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

210.000 €

Peşinat

42.000 €

Kredi

168.000 €

Faiz

112.140 €

Aylık ödeme tutarı

934 €

Daire

3. mart 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 52 m², 1 banyo. Fiyat: 171.600 €

1+1

1

52 m²

Satılık

171.600 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres