Satılık, Daire Budva Rafailovići, 57 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Rafailovići

Talep üzerine adres

239.400 €

4.200 € / m²

Oda

1

Banyo

2

Alan

57 m²

Kat

3

Rafailovići'de Daire No. 2333 Panoramik deniz manzaralı iki özel daire, haklı olarak 'Karadağ'ın Mavi Kıyısı' olarak adlandırılan, resmedilmeye değer Rafailovići tatil beldesinde satılıktır. Daireler, modern 10 katlı binanın 3. katında, deniz ve yürüyüş yolundan sadece 30 metre uzaklıkta, aynı katta yer almaktadır. Bu, birinci hat üzerinde mülk arayanlar için eşsiz bir teklif. Mülk özellikleri: Daire 1: alan 57 m², 1 yatak odası, 2 banyo, fiyat 239400 euro. Daire 2: alan 70 m², 2 banyo ve geniş odalar, fiyat 29400 euro. Her iki daire yan yana bulunmaktadır, bu da onları birleştirerek tek bir yaşam alanı oluşturma, kiralama işini geliştirme veya büyük bir aile için konforlu bir yaşam sağlama imkanları sunar. Olanaklar: kendi yönetim şirketi, resepsiyon. Mükemmel altyapı: okullar, kreşler, otobüs durakları, kafeler ve restoranlar yürüme mesafesindedir. Budva Rivierası, sakinler ve misafirler için yüksek konfor seviyesi sağlayan gelişmiş hizmetleri ve altyapısıyla tanınmaktadır. Karadağ kıyısında elit bir mülk sahibi olma fırsatını kaçırmayın. Bu daireler, yaşam kalitesine değer veren ve deniz kenarında geçirdiği her anın tadını çıkarmak isteyenler için ideal bir seçimdir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 47.880 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

239.400 €

Peşinat

47.880 €

Kredi

191.520 €

Faiz

127.839 €

Aylık ödeme tutarı

1.065 €

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 59.86 m², 1 banyo. Fiyat: 215.896 €

2+1

1

60 m²

Satılık

215.896 €

Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 53 m², 1 banyo. Fiyat: 222.000 €

1+1

1

53 m²

Satılık

222.000 €

Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 51.68 m², 1 banyo. Fiyat: 155.040 €

1+1

1

52 m²

Satılık

155.040 €

Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 54 m², 1 banyo. Fiyat: 190.000 €

1+1

1

54 m²

Satılık

190.000 €

Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 52 m², . Fiyat: 193.000 €

1+1

-

52 m²

Satılık

193.000 €

Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Daire

24. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Rafailovići