Satılık, Daire Budva Ostalo, 36 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

300.000 €

8.333,3 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

36 m²

Budva'da daire no. 465 Budva'da özel bir iş kompleksinde daireler satılıktır. Bina, 93 lüks daire ve 23 iş alanından oluşacaktır. Dairelerin toplam alanı 36m2 ile 156m2 arasında değişmektedir. Toplam yatak odası sayısı 1 ile 3 arasındadır. Kompleks, denize sadece 50 metre uzaklıkta ve Budva sahil yürüyüş yoluna bakmaktadır. Yeraltı otoparkı 120 park yeri sunmaktadır. Ayrıca yakınlarda büyük bir şehir parkı, birçok restoran ve kafe bulunan bir yürüyüş yolu ve alışveriş alanı bulunmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 60.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

300.000 €

Peşinat

60.000 €

Kredi

240.000 €

Faiz

160.199 €

Aylık ödeme tutarı

1.334 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Blue Star, 11, Mainski put, Budva, Opština Budva, 83510, Crna Gora

Stüdyo daire satılık Ostalo, Budva – 33 m², 1 banyo. Fiyat: 125.000 €

Stüdyo

1

33 m²

Satılık

125.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

17. dec 2025.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 38 m², 1 banyo. Fiyat: 126.000 €

1+1

1

38 m²

Satılık

126.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 39 m², 1 banyo. Fiyat: 189.000 €

1+1

1

39 m²

Satılık

189.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

24. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 75 m², 1 banyo. Fiyat: 240.000 €

2+1

1

75 m²

Satılık

240.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 92 m², 1 banyo. Fiyat: 249.000 €

2+1

1

92 m²

Satılık

249.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 75 m², 2 banyo. Fiyat: 250.000 €