Satılık, Daire Bar Ostalo, 42 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

102.480 €

2.440 € / m²

Oda

Stüdyo

Banyo

1

Alan

42 m²

Bar'daki konut kompleksi No. 2047 Kapınızda lüks bir otel konsepti! PAMC Residence, butik, spa, Türk hamamı, fitness merkezi, restoranlar, alışveriş merkezleri ve 4 yıldızlı otel içeren çok fonksiyonlu bir kompleks içinde elit daireler sunmaktadır. Yüksek kaliteli kaplamalar, yüksek tavanlar ve büyük cam cephe yüzeyleri ile tasarlanmış zarif geniş alanlar, deniz veya dağ yamaçları üzerinde kesintisiz manzaralar sağlar. Daire sahipleri için en ince detaylara kadar tasarlanmış benzersiz mimari çözümler ve arazide bir kreş de bulunmaktadır. Stüdyoların yanı sıra binanın farklı katlarında bir ve iki yatak odalı daireler de mevcuttur. Satılık stüdyolar: 42,7 m2'den 2400 euro/m2'den 102,480 euro'dan 2 yatak odalı: 72,35 m2'den 2400 euro/m2'den 173,640 euro'dan 3 yatak odalı: 155,50 m2 + 77,75 m2 Fiyatlar m2 başına 2400 euro'dan 3200 euro'ya kadar Alanlar 42,7 m2'den 155,50 m2'ye + 77,75 m2 teras

Özellikler

Durum

Yeni Yapı

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 20.496 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

102.480 €

Peşinat

20.496 €

Kredi

81.984 €

Faiz

54.724 €

Aylık ödeme tutarı

456 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Bar – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 94.100 €

Stüdyo

1

42 m²

Satılık

94.100 €

Satılık - Daire Bar, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Bar – 45 m², 1 banyo. Fiyat: 100.000 €

1+1

1

45 m²

Satılık

100.000 €

Satılık - Daire Bar, Ostalo

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Bar – 39 m², 1 banyo. Fiyat: 107.000 €

Stüdyo

1

39 m²

Satılık

107.000 €

Satılık - Daire Bar, Ostalo

Daire

24. jan 2026.
Satılık - Daire Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Bar – 44 m², 1 banyo. Fiyat: 110.000 €

1+1

1

44 m²

Satılık

110.000 €

Satılık - Daire Bar, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Bar, Ostalo