Satılık, Daire Budva Ostalo, 64 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 1

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Ostalo

Budva, Opština Budva, Crna Gora

155.000 €

2.421,9 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

64 m²

Kat

5

Budva'da Daire No. 2030 Budva tatil beldesinde, yedi katlı bir binanın beşinci katında yer alan iki odalı daire satılıktır. Toplam alan altmış dört metrekaredir ve şunları içerir: — Oturma odası ile birleştirilmiş mutfak; — İki yatak odası; — Bir banyo; — Ekstra on metrekarelik bir alana sahip teras; Daire tamamen mobilyalı ve ev aletleri ile donatılmıştır, ayrıca asansörü de vardır. Teras, şehrin ve dağların güzel manzarasını sunmaktadır. Yürüyüş mesafesinde restoranlar, kafeler, HDL süpermarketi, eczaneler, güzellik salonları bulunmaktadır. Bina 2011 yılında inşa edilmiştir ve denize mesafesi 250 metredir.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 31.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

155.000 €

Peşinat

31.000 €

Kredi

124.000 €

Faiz

82.770 €

Aylık ödeme tutarı

689 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 59 m², 1 banyo. Fiyat: 125.000 €

1+1

1

59 m²

Satılık

125.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Ulica 4 Jula

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 68 m², 1 banyo. Fiyat: 125.000 €

1+1

1

68 m²

Satılık

125.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 70 m², 1 banyo. Fiyat: 126.000 €

2+1

1

70 m²

Satılık

126.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

16. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Zgrada Sunca

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 67 m², 1 banyo. Fiyat: 147.000 €

2+1

1

67 m²

Satılık

147.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Opština Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 70 m², 1 banyo. Fiyat: 153.000 €

2+1

1

70 m²

Satılık

153.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

7. okt 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 63 m², 1 banyo. Fiyat: 161.000 €