Satılık, Daire Budva Ostalo, 70 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 11

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

126.000 €

1.800 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

70 m²

Kat

5

Budva'da Daire No. 1432 Geniş üç odalı daire, az sayıda daireye sahip yeni bir binada yer almaktadır. Dairenin düzeni: iki yatak odası, mutfak alanı ile birleştirilmiş geniş oturma odası, banyo ve deniz, dağlar ve şehre bakan teras. Tatil ve kalıcı ikamet için mükemmel bir yer.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 25.200 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

126.000 €

Peşinat

25.200 €

Kredi

100.800 €

Faiz

67.284 €

Aylık ödeme tutarı

560 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 65 m², 1 banyo. Fiyat: 119.000 €

1+1

1

65 m²

Satılık

119.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Ulica 4 Jula

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 68 m², 1 banyo. Fiyat: 125.000 €

1+1

1

68 m²

Satılık

125.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 74 m², 1 banyo. Fiyat: 130.000 €

2+1

1

74 m²

Satılık

130.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

16. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Zgrada Sunca

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 67 m², 1 banyo. Fiyat: 147.000 €

2+1

1

67 m²

Satılık

147.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 65 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

2+1

1

65 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Opština Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 67 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun