Satılık, Daire Budva Rafailovići, 26 m2

03119599
-
Satılık
Daire Budva, Rafailovići
Talep üzerine adres
89.495 €
3.442,1 € / m²
Oda
Stüdyo
Banyo
1
Alan
26 m²
Rafailovići'deki Daireler No. 2287 Büyüleyici Rafailovići kasabasında Budva Rivierası kıyısında lüksün ideal köşesini keşfedin. Bu modern konut kompleksi, size sadece birinci sınıf bir yaşam alanı sunmakla kalmaz, aynı zamanda eşsiz bir yatırım fırsatı da sunar. Bu kompleksin daireleri, güvenilir bir yatırımcı tarafından temsil edilmektedir ve yüksek kaliteli bitişler ile modern tasarımı birleştirir. Şu anda mevcut olan son dairelerden birini satın alma fırsatına sahipsiniz. Fiyat, ödeme koşullarına ve kata bağlı olarak, metrekare başına 3000 euro'dan 3800 euro'ya kadar değişmektedir. Bu fırsatı kaçırmayın, çünkü gelecekte fiyatların artacağı ve bu mülkün metrekare başına 4500 ile 5000 euro arasında değer kazanacağı tahmin edilebilir. Bu sadece deniz kenarında başarılı bir gayrimenkul yatırımı değil, aynı zamanda kıyıdaki en çekici yerlerden birinde ideal bir sığınak yaratma fırsatınızdır. Rafailovići'deki gelecekteki yaşamınızı konuşmak için bugün bizimle iletişime geçin! Aşağıdaki seçenekler mevcuttur: 0 kat – bu dairelerin ana avantajı, her daire ile birlikte büyük terasların olmasıdır, fiyat – metrekare başına 3400 euro, %100 ödeme ile, taksitli ödeme – metrekare başına 3800 euro 003 – bir yatak odalı daire, toplam alan 42.22 m2 004 – bir yatak odalı daire, toplam alan 44.35 m2 005 – bir yatak odalı daire, toplam alan 41.35 m2 1. kat – metrekare başına fiyat – 3000 euro, %100 ödeme ile, taksitli ödeme – metrekare başına 3200 euro 107 stüdyo daire 25.78 m2 3. kat, metrekare fiyatı 3600 euro, %100 ödeme ile, taksitli ödeme 3800 euro metrekare başına 305 üç yatak odalı daire, toplam alan 82.50 m2 4. kat, metrekare fiyatı 3800 euro, %100 ödeme ile, taksitli ödeme 4000 euro metrekare başına 407 stüdyo daire, toplam alan 25.78 m2
Özellikler
Durum
Yeni Yapı
Kredi Hesaplayıcı
Peşinat
20.0%5%
50%
Tutar: 17.899 €
Faiz Oranı
4.50%1%
8%
Vade
25 yıl5 yıl
35 yıl
Gayrimenkul fiyatı
89.495 €
Peşinat
17.899 €
Kredi
71.596 €
Faiz
47.790 €
Aylık ödeme tutarı
398 €
Navigasyonu başlat
MD RealtyTaisija Golovach
Benzer gayrimenkuller

Daire
Stüdyo daire satılık Rafailovići, Budva – 26.63 m², 1 banyo. Fiyat: 93.205 €
Stüdyo
1
27 m²
Satılık
93.205 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 26 m², 1 banyo. Fiyat: 69.000 €
1+1
1
26 m²
Satılık
69.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 30 m², 1 banyo. Fiyat: 79.000 €
1+1
1
30 m²
Satılık
79.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 35 m², 1 banyo. Fiyat: 83.200 €
1+1
1
35 m²
Satılık
83.200 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 39 m², 1 banyo. Fiyat: 97.500 €
1+1
1
39 m²
Satılık
97.500 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 29 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun
1+1
1
29 m²
Satılık
Fiyat talep üzerine

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 40 m², 1 banyo. Fiyat: 126.000 €
1+1
1
40 m²
Satılık
126.000 €

Daire
1+1
1
40 m²
Satılık
126.000 €
Yakındaki gayrimenkuller

Daire
İki yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 92 m², 2 banyo. Fiyat: 262.000 €
2+1
2
92 m²
Satılık
262.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 51.68 m², 1 banyo. Fiyat: 155.040 €
1+1
1
52 m²
Satılık
155.040 €

Daire
İki yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 59.86 m², 1 banyo. Fiyat: 215.896 €
2+1
1
60 m²
Satılık
215.896 €

Daire
Üç yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 82.81 m², 1 banyo. Fiyat: 372.645 €