Satılık, Daire Budva Rafailovići, 35 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Rafailovići

Rafailovići, Crna Gora

83.200 €

2.377,1 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

35 m²

Kat

4

Rafailovići'de daire no. 515 Rafailovići'de 35m2 alanı olan iki odalı daire. 20 metre uzaklıkta kumlu plajdan, terastan deniz manzarası ile. Daire 4. katta. Düzen: oturma odası ve mutfak, yatak odası, deniz manzaralı teras. Daire tamamen döşenmiş ve taşınmaya hazır. Bina yakınında 2 iyi süpermarket, yerel meyve ve sebze, eczane, yürüyüş yolunda balık restoranları, kafeler ve pizzacılar, çocuk oyun alanları, cazibe merkezleri, kumlu plaj, ayrıca 2.5 km uzunluğunda yürüyüş yolu ve Budva'ya kadar yaklaşık 4 km, ayrıca 15 dakika. Kamenovo'nun en temiz ve en güzel plajlarından birine yürüyüş yoluyla. Bina konumu oldukça elverişli (yokuş yok).

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 16.640 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

83.200 €

Peşinat

16.640 €

Kredi

66.560 €

Faiz

44.429 €

Aylık ödeme tutarı

370 €

Daire

20. nov 2025.
Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 26 m², 1 banyo. Fiyat: 69.000 €

1+1

1

26 m²

Satılık

69.000 €

Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Daire

20. nov 2025.
Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 30 m², 1 banyo. Fiyat: 79.000 €

1+1

1

30 m²

Satılık

79.000 €

Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Rafailovići, Budva – 26 m², 1 banyo. Fiyat: 89.495 €

Stüdyo

1

26 m²

Satılık

89.495 €

Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Rafailovići, Budva – 26.63 m², 1 banyo. Fiyat: 93.205 €

Stüdyo

1

27 m²

Satılık

93.205 €

Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Rafailovići, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Rafailovići, Budva – 39 m², 1 banyo. Fiyat: 97.500 €

1+1

1

39 m²

Satılık

97.500 €

Satılık - Daire Budva, Rafailovići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Rafailovići