Satılık, Daire Herceg Novi Kumbor, 73 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Herceg Novi, Kumbor

Talep üzerine adres

228.000 €

3.123,3 € / m²

Oda

2

Banyo

2

Alan

73 m²

Kat

3

Kumbor'da daire No. 2380 Kumbor köyünde deniz manzaralı daire satılıktır, Karadağ. 73 metrekarelik geniş daire, daha küçük bir apartmanın üçüncü katında yer almaktadır. Denize sadece 50 metre, birinci hat, harika bir manzara ve plaja erişim sağlar. Daire, iki yatak odası, iki banyo, bir balkon ve camlı bir loji içermektedir. Yüksek tavanlar mekâna genişlik ve ışık hissi katmaktadır. Mutfak, İtalyan mobilyaları ve modern ev aletleri ile donatılmıştır, bu da mekanı işlevsel ve şık hale getirmektedir. Her odada yıl boyunca hoş bir mikro iklim için klima üniteleri kurulmuştur. Rahat çalışma ve eğlence için kablolu internet kurulmuştur. Kumbor köyü hakkında: Kumbor, elit Portonovi kompleksine yakınlığı ile bilinen hoş bir sahil köyüdür; burada yat marinaları, butikler, restoranlar ve dünya standartlarında SPA merkezleri bulunmaktadır. Bölge, huzuru, yeşil manzaraları ve gelişmiş altyapısı ile tanınmaktadır. Konforu, mahremiyeti ve denize yakınlığı önemseyenler için ideal bir yerdir. Daire, hem kalıcı yaşam hem de tatil veya kiralama için uygundur. İlgileniyor musunuz? Daha fazla bilgi almak ve bir gösterim ayarlamak için bizimle iletişime geçin.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 45.600 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

228.000 €

Peşinat

45.600 €

Kredi

182.400 €

Faiz

121.752 €

Aylık ödeme tutarı

1.014 €

Daire

15. apr 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Herceg Novi, Kumbor

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Kumbor, Herceg Novi – 72 m², 1 banyo. Fiyat: 220.000 €

2+1

1

72 m²

Satılık

220.000 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Herceg Novi, Kumbor

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Kumbor, Herceg Novi – 75 m², 1 banyo. Fiyat: 260.000 €

2+1

1

75 m²

Satılık

260.000 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Daire

23. feb 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Herceg Novi, Kumbor

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Kumbor, Herceg Novi – 70 m², 1 banyo. Fiyat: 159.000 €

1+1

1

70 m²

Satılık

159.000 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Herceg Novi, Kumbor

Kumbor, Opština Herceg Novi, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Kumbor, Herceg Novi – 86 m², 2 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

2+1

2

86 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Herceg Novi, Kumbor

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Kumbor, Herceg Novi – 160 m², 3 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

2+1

3

160 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine