Satılık, Daire Herceg Novi Kumbor, 134 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Herceg Novi, Kumbor

Kumbor, Opština Herceg-Novi, Crna Gora

550.000 €

4.104,5 € / m²

Oda

3

Banyo

2

Alan

134 m²

Kumbor'daki konut kompleksi №2197 Karadağ'daki ilginç gayrimenkul projelerinden birinin arazisinde villalar. Bu proje, yüksek kalite, yüksek hizmet seviyesi ve mahremiyetin gerçek tutkunları için özel olarak tasarlanmıştır. Kompleksin sadece 500 metre uzağında Marina Porto Novi bulunmaktadır. Bu konut kompleksinin konumu eşsizdir ve birçok ayrıcalık sunmaktadır: Kotor Körfezi'nin panoramik manzarası.Tam mahremiyet ve geçiş yollarının olmaması.Yüzyıllık zeytinlikler ve dağ yamaçlarındaki iğne yapraklı ormanlarla doğal park.Güvenli bir şekilde kompleksin önünde inşaat olmaması.Kompleks içinde, farklı boyut ve düzenlerde daireler sunan 5 beş katlı konut binası bulunmaktadır; bunlar arasında terasta jakuzili dubleks penthouse'lar da bulunmaktadır. Tüm daireler, premium segmentte yer alan en yüksek kalitedeki doğal malzemeler kullanılarak dekore edilmiştir. Sakinler yüksek hizmet seviyesinin tadını çıkarabilirler. Kompleksin altyapısı şunları içerir: Sauna, hamam, ısıtmalı şezlonglar, masaj odaları ve dinlenme alanları ile SPA merkezi.Isıtmalı havuz.Fitness salonu.Bilyard ve masa tenisi masaları.Şarap mahzeni.Mini sinema.Karaoke.Tenis kortu (inşaatın ikinci aşaması).Dairelerin ve villaların sakinleri, kompleksin tüm altyapısını kullanabilirler. Tamamlanmış daireler 500.000 eurodan satın alınabilir. Ayrıca, kompleks içinde, 134 m2 ile 213 m2 arasında kendi parseline sahip daha küçük özel villaların inşaatına başlanmıştır. Tüm kompleks sakinlerine açık olacak, körfeze panoramik manzarası olan ortak taşma Infinity havuzunun inşası planlanmaktadır. Toplamda 12 villa inşa edilecektir. Kompleks içinde, arazisinde rahat hareket için elektrikli araçlar kullanılacaktır. İnşaat aşamasındaki villalar 1 yatak odalı 300.000 eurodan 2 yatak odalı 500.000 eurodan

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 110.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

550.000 €

Peşinat

110.000 €

Kredi

440.000 €

Faiz

293.699 €

Aylık ödeme tutarı

2.446 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Herceg Novi, Kumbor

Kumbor, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Kumbor, Herceg Novi – 129 m², 2 banyo. Fiyat: 956.000 €

2+1

2

129 m²

Satılık

956.000 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Herceg Novi, Kumbor

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Kumbor, Herceg Novi – 160 m², 3 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

2+1

3

160 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Herceg Novi, Kumbor

Kumbor, Opština Herceg Novi, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Kumbor, Herceg Novi – 86 m², 2 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

2+1

2

86 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Daire

15. apr 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Herceg Novi, Kumbor

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Kumbor, Herceg Novi – 60 m², 1 banyo. Fiyat: 153.000 €

2+1

1

60 m²

Satılık

153.000 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Daire

15. apr 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Kumbor

Herceg Novi, Kumbor

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Kumbor, Herceg Novi – 72 m², 1 banyo. Fiyat: 220.000 €

2+1

1

72 m²

Satılık