Satılık, Daire Podgorica Stari Aerodrom, 30 m2

16. maj 2026.
Advert Image
1 / 6
Miloš Popović

Miloš Popović

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Stari Aerodrom

Talep üzerine adres

73.500 €

2.450 € / m²

Oda

Stüdyo

Banyo

1

Alan

30 m²

Kat

2

Podgorica'da inşaat aşamasındaki stüdyolar satılık. Stüdyoların alanı 30 m2 olup, konut binasının ikinci, üçüncü ve dördüncü katlarında bulunmaktadır. Bu, inşaatın başlangıç aşamasıdır ve daha uygun koşullarda satın alma için iyi bir fırsat sunmaktadır. Lokasyon yoğun bir şekilde gelişmekte ve kentsel olarak dönüştürülmektedir, bu nedenle tüm yerleşim yeri ve yan alt yapının tamamlanmasının ardından gayrimenkul değerlerinin artması beklenmektedir. Tamamlanan çalışmaların planlanan tarihi 31.12.2027'dir. Gayrimenkul ID: SR01+382 69 618 445

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 14.700 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

73.500 €

Peşinat

14.700 €

Kredi

58.800 €

Faiz

39.249 €

Aylık ödeme tutarı

327 €

  • Uploaded content
    Stellar nekretnine

    Miloš Popović

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Stari Aerodrom

Daire

31. jan 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Stari Aerodrom

Podgorica, Stari Aerodrom

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Stari Aerodrom, Podgorica – 31 m², 1 banyo. Fiyat: 75.000 €

1+1

1

31 m²

Satılık

75.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Stari Aerodrom

Daire

6. maj 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Stari Aerodrom

Podgorica, Stari Aerodrom

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Stari Aerodrom, Podgorica – 33 m², 1 banyo. Fiyat: 79.860 €

Stüdyo

1

33 m²

Satılık

79.860 €

Satılık - Daire Podgorica, Stari Aerodrom

Daire

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Stari Aerodrom

Podgorica, Stari Aerodrom

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Stari Aerodrom, Podgorica – 29 m², 1 banyo. Fiyat: 87.000 €

Stüdyo

1

29 m²

Satılık

87.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Stari Aerodrom

Daire

8. maj 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Stari Aerodrom

Podgorica, Stari Aerodrom

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Stari Aerodrom, Podgorica – 24 m², 1 banyo. Fiyat: 74.000 €

Stüdyo

1

24 m²

Satılık

74.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Stari Aerodrom

Daire

19. jan 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Stari Aerodrom

Podgorica, Stari Aerodrom

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Stari Aerodrom, Podgorica – 40 m², 1 banyo. Fiyat: 85.000 €