Satılık, Daire Podgorica Zabjelo, 81 m2

20. maj 2026.
Advert Image
1 / 14
Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

170.000 €

2.098,8 € / m²

Oda

3

Banyo

-

Alan

81 m²

Kat

4

SATILIK, ZABJELO'DA MÜKEMMEL BİR YERDE 3 ODALI DAİRE Zabjelo'nun en iyi bölgelerinden birinde bulunan, 81m² yüzölçümüne sahip geniş ve çok fonksiyonel 3 odalı daire satılıktır. Daire, sakin ve düzenli bir mahallede yer almaktadır ve yakın çevresinde okullar, kreşler, marketler, eczaneler, parklar ve rahat bir aile yaşamı için gerekli tüm donatılar bulunmaktadır. Daire çok aydınlık, iyi düzenlenmiş ve maksimum alan kullanımını sağlar. Büyük bir oturma odası, yemek odası,厨房, üç komforlu yatak odası, banyo, hol ve terastan oluşmaktadır. Mekân düzenlemesi aile için mükemmel fonksiyonellik ve komfor sağlar. Nekretnina merkez şəhərə erişim için hızlı ve basit bir erişim sağlayan bir konumda yer almaktadır, aynı zamanda huzur ve gizlilik korunmaktadır. Bir otopark alanı vardır. Daire hem aile yaşamı için hem de aranan bir konumda yatırım için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Daire kayıtlı ve düzgün belgeli. Banka üzerinden konut kredisi ile satın alma imkanı vardır. Fiyat: 170.000€ LUXURY PROPERTY 067 000 730 067 000 740 067 000 710 068 000 830

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 34.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

170.000 €

Peşinat

34.000 €

Kredi

136.000 €

Faiz

90.780 €

Aylık ödeme tutarı

756 €

  • Uploaded content
    Luxury Property Montenegro

    Luxury Property

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

13. mart 2026.