Satılık, Arazi Budva Petrovac, 1978 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 4

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Petrovac

Budvanska rivijera, Crna Gora

712.080 €

360 € / m²

Alan

1978 m²

Petrovac'ta no. 782 arsa Denizden 500 metre uzakta bir arazi parseli satılıktır. Arazi parselinin alanı – 1978 m2. Genel plana göre, 4 katlı iki konut binası inşa edilebilir. 2437 m2 inşaat izni vardır. Yol, elektrik, su mevcuttur.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 142.416 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

712.080 €

Peşinat

142.416 €

Kredi

569.664 €

Faiz

380.249 €

Aylık ödeme tutarı

3.166 €

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Arsa satılık Petrovac, Budva – 2000 m². Fiyat: 420.000 €

2000 m²

Satılık

210 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Arazi

31. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Prva Linija Magistralnog Puta Petrovac–Virpazar

Arsa satılık Petrovac, Budva – 40000 m². Fiyat: 800.000 €

40000 m²

Satılık

20 €/m²

800.000 €

Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Arsa satılık Petrovac, Budva – 495 m². Fiyat: 180.000 €

495 m²

Satılık

363,6 €/m²

180.000 €

Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Budvanska rivijera, Crna Gora

Arsa satılık Petrovac, Budva – 702 m². Fiyat: 200.000 €

702 m²

Satılık

284,9 €/m²

200.000 €

Satılık - Ev Budva, Petrovac

Ev

17. feb 2026.
Satılık - Ev Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Petrovac, Budva – 181 m², 4 banyo. Fiyat: 600.000 €

4

4

181 m²

Satılık

600.000 €

Satılık - Ev Budva, Petrovac

Ev

26. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Petrovac, Budva – 260 m², . Fiyat: 650.000 €

4

-

260 m²

Satılık

650.000 €

Satılık - Ev Budva, Petrovac

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Petrovac, Budva – 190 m², 4 banyo. Fiyat: 680.000 €

7

4

190 m²

Satılık

680.000 €

Satılık - Ev Budva, Petrovac

Ev

14. jun 2025.
Satılık - Ev Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Petrovac, Budva – 480 m², 12 banyo. Fiyat: 682.500 €

10

12

480 m²

Satılık

682.500 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Arazi

31. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Prva Linija Magistralnog Puta Petrovac–Virpazar

Arsa satılık Petrovac, Budva – 40000 m². Fiyat: 800.000 €

40000 m²

Satılık

20 €/m²

800.000 €

Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Budvanska rivijera, Crna Gora

Arsa satılık Petrovac, Budva – 702 m². Fiyat: 200.000 €

702 m²

Satılık

284,9 €/m²

200.000 €

Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Arsa satılık Petrovac, Budva – 2000 m². Fiyat: 420.000 €

2000 m²

Satılık

210 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Arsa satılık Petrovac, Budva – 495 m². Fiyat: 180.000 €

495 m²

Satılık

363,6 €/m²

180.000 €