Satılık, Arazi Budva Petrovac, 702 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 8

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Petrovac

Budvanska rivijera, Crna Gora

200.000 €

284,9 € / m²

Alan

702 m²

Petrovac'ta arsa no. 715 Petrovac'ta, denize 500 metre mesafede bulunan bir arsa satılıktır. Arsanın alanı 702 m2'dir. Genel plana göre, 702 m2'ye kadar olan bir üç katlı ev veya villa inşa edilebilir. Parselin yanında bir yol bulunmaktadır. Kamu hizmetlerine (elektrik, su) bağlanma imkanı vardır. İnşaat katsayısı 1, doluluk katsayısı 0.35'tir. Parselden deniz manzarası vardır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 40.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

200.000 €

Peşinat

40.000 €

Kredi

160.000 €

Faiz

106.800 €

Aylık ödeme tutarı

889 €

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Arsa satılık Petrovac, Budva – 495 m². Fiyat: 180.000 €

495 m²

Satılık

363,6 €/m²

180.000 €

Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Arsa satılık Petrovac, Budva – 2000 m². Fiyat: 420.000 €

2000 m²

Satılık

210 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Budvanska rivijera, Crna Gora

Arsa satılık Petrovac, Budva – 1978 m². Fiyat: 712.080 €

1978 m²

Satılık

360 €/m²

712.080 €

Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Arazi

31. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Prva Linija Magistralnog Puta Petrovac–Virpazar

Arsa satılık Petrovac, Budva – 40000 m². Fiyat: 800.000 €

40000 m²

Satılık

20 €/m²

800.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 44 m², 1 banyo. Fiyat: 160.000 €

1+1

1

44 m²

Satılık

160.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 56 m², 1 banyo. Fiyat: 160.000 €

2+1

1

56 m²

Satılık

160.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 59 m², . Fiyat: 160.000 €

2+1

-

59 m²

Satılık

160.000 €

Satılık - Daire Budva, Petrovac

Daire

9. nov 2025.
Satılık - Daire Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Petrovac, Budva – 47 m², 1 banyo. Fiyat: 165.000 €

1+1

1

47 m²

Satılık

165.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Arazi

31. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Prva Linija Magistralnog Puta Petrovac–Virpazar

Arsa satılık Petrovac, Budva – 40000 m². Fiyat: 800.000 €

40000 m²

Satılık

20 €/m²

800.000 €

Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Budvanska rivijera, Crna Gora

Arsa satılık Petrovac, Budva – 1978 m². Fiyat: 712.080 €

1978 m²

Satılık

360 €/m²

712.080 €

Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Arsa satılık Petrovac, Budva – 2000 m². Fiyat: 420.000 €

2000 m²

Satılık

210 €/m²

420.000 €

Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Arsa satılık Petrovac, Budva – 495 m². Fiyat: 180.000 €

495 m²

Satılık

363,6 €/m²

180.000 €