Satılık, Ev Budva Petrovac, 190 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Ev Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

680.000 €

3.578,9 € / m²

Oda

7

Banyo

4

Alan

190 m²

Petrovac'ta ev no. 940 Denizden 100 metre uzaklıkta ev! Gelişmiş altyapıya sahip prestijli, sakin bir mahalle, her şeye yürüme mesafesinde: plajlar, kafeler, restoranlar, dükkanlar, eski şehir. Denize, yürüyüş yoluna ve şehre muhteşem manzara. Evin çevresi yeşilliklerle dolu: üzüm, kivi, mandalina, portakal, Akdeniz bitkileri. Birinci katta kendi girişi ve banyosu olan iki ayrı daire bulunmaktadır. İkinci katta: oturma odası, 4 yatak odası, 2 banyo, mutfak, büyük teras. İki kat daha ekleme imkanı vardır. Ev, hem sürekli ikamet için hem de kiralama için idealdir. En iyi Budva Rivierası plajına 100 metre uzaklıkta eviniz!

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 136.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

680.000 €

Peşinat

136.000 €

Kredi

544.000 €

Faiz

363.119 €

Aylık ödeme tutarı

3.024 €

Ev

17. feb 2026.
Satılık - Ev Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı ev satılık Petrovac, Budva – 181 m², 4 banyo. Fiyat: 600.000 €

4

4

181 m²

Satılık

600.000 €

Satılık - Ev Budva, Petrovac

Ev

16. jan 2026.
Satılık - Ev Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Petrovac, Budva – 466 m², 5 banyo. Fiyat: 981.000 €

6

5

466 m²

Satılık

981.000 €

Satılık - Ev Budva, Petrovac

Ev

14. jun 2025.
Satılık - Ev Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Petrovac, Budva – 422 m², 3 banyo. Fiyat: 1.200.000 €

6

3

422 m²

Satılık

1.200.000 €

Satılık - Ev Budva, Petrovac

Ev

16. jan 2026.
Satılık - Ev Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Petrovac, Budva – 700 m², 3 banyo. Fiyat: 1.600.000 €

6

3

700 m²

Satılık

1.600.000 €

Satılık - Ev Budva, Petrovac

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Petrovac, Budva – 917 m², 5 banyo. Fiyat: 2.800.000 €

6

5

917 m²

Satılık

2.800.000 €

Satılık - Ev Budva, Petrovac

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

Dört yatak odalı+ ev satılık Petrovac, Budva – 373 m², 8 banyo. Fiyat: 330.000 €