Satılık, Daire Budva Bečići, 84 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 1

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Talep üzerine adres

345.000 €

4.107,1 € / m²

Oda

3

Banyo

3

Alan

84 m²

Kat

4

Beçići'de daire no. 2080 Beçići turistik yerleşiminde, Budva Rivierası'nda deniz manzaralı ticari bir binada daireler satılıktır. Gelecek sahipler için 24/7 resepsiyon hizmetleri, çatı havuzu, jakuzi, sauna, buhar odası ve spor salonu mevcuttur. Ayrıca, kompleks içinde çamaşırhane bulunmaktadır ve tüm bina video gözetimi altındadır. Tüm mobilyalar ve sıhhi tesisat en yüksek kalitededir, alıcıların tam konforu için. Aynı zamanda, Montenegro'daki en güzel kumsallardan biri, yüksek kaliteli restoranlar, eczaneler, süpermarketler ve kafeler hemen yakınındadır. Budva şehri beş dakikalık araç mesafesindedir.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 69.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

345.000 €

Peşinat

69.000 €

Kredi

276.000 €

Faiz

184.229 €

Aylık ödeme tutarı

1.534 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Ive Lole Ribara, 85316 Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 83 m², 2 banyo. Fiyat: 295.000 €

2+1

2

83 m²

Satılık

295.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

26. mart 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 89 m², 2 banyo. Fiyat: 299.000 €

2+1

2

89 m²

Satılık

299.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 86 m², 2 banyo. Fiyat: 309.600 €

2+1

2

86 m²

Satılık

309.600 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. mart 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 87 m², 2 banyo. Fiyat: 313.200 €

3+1

2

87 m²

Satılık

313.200 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. mart 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 85 m², 2 banyo. Fiyat: 314.500 €

2+1

2

85 m²

Satılık

314.500 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 85 m², 2 banyo. Fiyat: 350.000 €