Satılık, Daire Podgorica Tuški Put, 84 m2

14. maj 2026.
Advert Image
1 / 8

Harici bağlantı

Ivana Master

Ivana Master

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Tuški Put

Talep üzerine adres

185.000 €

2.202,4 € / m²

Oda

3

Banyo

2

Alan

84 m²

Bracana Bracanovica Caddesi, Tuski Put, Podgorica'da (taşınmazda kaydedilen 84m2) 120m2 tam döşenmiş üç odalı daire satılıktır. Daire, bir apartman binasının yüksek zemin katında yer almaktadır. Dairenin yapısı: giriş holü, balkonlu oturma odası, mutfak, yemek odası, iki depolama alanı, üç yatak odası, banyo, tuvalet, biri kapalı iki teras. Oda düzeni sayesinde, hem aile yaşantısı hem de çeşitli iş amaçları için mükemmel bir yatırım sunmaktadır: ofisler, güzellik veya saç salonu, lojistik vb. Gayrimenkulün özel bir avantajı, ayrı girişlere sahip iki ayrı konut biriminin düzenlenebilme olanağıdır. Mülkiyet 1/1, yükümlülük ve kısıtlama olmaksızın. Podgorica’da daha küçük bir daire, arsa veya ev için takas mümkündür.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 37.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

185.000 €

Peşinat

37.000 €

Kredi

148.000 €

Faiz

98.790 €

Aylık ödeme tutarı

823 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Tuški Put

Daire

28. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Tuški Put, Podgorica – 89 m², 2 banyo. Fiyat: 185.400 €

3+1

2

89 m²

Satılık

185.400 €

Satılık - Daire Podgorica, Tuški Put

Daire

1. dec 2025.
Stellar nekretnine
Satılık - Daire Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Tuški Put, Podgorica – 87 m², 2 banyo. Fiyat: 210.000 €

3+1

2

87 m²

Satılık

210.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Tuški Put

Daire

3. feb 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Tuški Put, Podgorica – 69 m², 1 banyo. Fiyat: 175.000 €

2+1

1

69 m²

Satılık

175.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Tuški Put

Daire

5. feb 2026.
Horizon Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Stanka Radonjića

İki yatak odalı daire satılık Tuški Put, Podgorica – 70 m², 1 banyo. Fiyat: 175.000 €

2+1

1

70 m²

Satılık

175.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Tuški Put

Daire

26. jan 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Tuški Put

Podgorica, Tuški Put

Ul. 4. Jul

İki yatak odalı daire satılık Tuški Put, Podgorica – 59 m², 1 banyo. Fiyat: 179.000 €

2+1

1

59 m²

Satılık

179.000 €