Satılık, Arazi Budva Reževići, 423 m2

Acil

6. apr 2026.
Advert Image
1 / 4
Petar Popović

Petar Popović

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Reževići

Talep üzerine adres

300.000 €

709,2 € / m²

Alan

423 m²

SATILIK İNŞAAT ARSA | 423m² | 300.000€ – REŽEVIĆI, BUDVA Konum: Reževići, Budva Alan: 423 m² Fiyat: 300.000€ Reževići'nde, Sveti Stefan ve Petrovac arasında, küçük ve sakin bir kıyı yerleşiminde 423m² inşaat arsası satılıktır. Arsa, denizden sadece 140 metre mesafede yer almakta olup, olağanüstü bir yatırım fırsatı sunmaktadır. ⸻ Arsanın özellikleri: • Alan 423 m² • Denize mesafe 140 m • Deniz manzarası • Sakin ve çekici konum ⸻ Ek olarak: • Villa inşaat izni • Planlanan bina alanı 300 m² • Üç katlı inşaat planlanmaktadır ⸻ Arsa, lüks bir villa inşaatı veya yatırım için ideal olan özel bir konumda bulunmaktadır. ⸻ Ajans: Popović Prime Estate Ofis: Zabjelska Vektra, giriş 5, Podgorica Telefon: +382 68 146 916 Email: prime.estate.pop@gmail.com

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 60.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

300.000 €

Peşinat

60.000 €

Kredi

240.000 €

Faiz

160.199 €

Aylık ödeme tutarı

1.334 €

  • Uploaded content
    Popović Prime Estate

    Petar Popović

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 450 m². Fiyat: 241.000 €

450 m²

Satılık

535,6 €/m²

241.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 420 m². Fiyat: 110.000 €

420 m²

Satılık

261,9 €/m²

110.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 3561 m². Fiyat: 285.000 €

3561 m²

Satılık

80 €/m²

285.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 1000 m². Fiyat: 297.000 €

1000 m²

Satılık

297 €/m²

297.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1000 m². Fiyat: 300.000 €

1000 m²

Satılık

300 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1390 m². Fiyat: 350.000 €

1390 m²

Satılık

251,8 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 834 m². Fiyat: 220.000 €

834 m²

Satılık

263,8 €/m²

220.000 €

Satılık - Ev Budva, Reževići

Ev

16. jan 2026.
Satılık - Ev Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Reževići, Budva – 433 m², 5 banyo. Fiyat: 315.000 €

5

5

433 m²

Satılık

315.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 3200 m². Fiyat: 1.000.000 €

3200 m²

Satılık

312,5 €/m²

1.000.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 450 m². Fiyat: 241.000 €

450 m²

Satılık

535,6 €/m²

241.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 3561 m². Fiyat: 285.000 €

3561 m²

Satılık

80 €/m²

285.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 10556 m². Fiyat: 750.000 €

10556 m²

Satılık

71 €/m²

750.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1390 m². Fiyat: 350.000 €

1390 m²

Satılık

251,8 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1000 m². Fiyat: 300.000 €

1000 m²

Satılık

300 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 420 m². Fiyat: 110.000 €

420 m²

Satılık

261,9 €/m²

110.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 834 m². Fiyat: 220.000 €

834 m²

Satılık

263,8 €/m²

220.000 €