Satılık, Arazi Budva Reževići, 957 m2

11. maj 2026.
Advert Image
1 / 2

Harici bağlantı

Stevan Đurašević

Stevan Đurašević

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Budva, Reževići

Talep üzerine adres

382.800 €

400 € / m²

Alan

957 m²

Sveti Stefan – Gayrimenkul, denizden sadece birkaç dakika yürüme mesafesinde, sakin ve özel bir kıyı ortamında 957 m² büyüklüğünde bir kentsel arazi sunuyor. Arazi, bu bölgedeki en çekici lokasyonlardan birinde yer alıyor ve deniz manzaralı bir lüks villa inşası için nadir bir fırsat sağlıyor. İzin verilen brüt inşaat alanı 450 m²'ye kadar olup, üç katlı bir yapı inşa etme imkânı sunmaktadır. Bu taşınmazın en büyük avantajlarından biri olağanüstü konumudur — deniz yaklaşık 2 dakika yürüme mesafesindedir, en yakın birkaç plaj ise yaklaşık 300 metre mesafededir. Birden fazla plaj yürüme mesafesinde mevcut olup, araziyi hem özel bir aile ikameti hem de üst düzey bir yatırım projesi için ideal hale getiriyor. Arazinin yoluna asfalt yol ile ulaşılmakta olup, gerekli altyapı ve kamu bağlantıları yakınlarda bulunmakta, bu da tasarım ve inşaat sürecini önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır. Bu taşınmaz, kıyı lokasyonları için nadir nitelikleri bir araya getiriyor: denize yakınlık, huzur, gizlilik, manzara ve inşaata hazır olma durumu. Temel özellikler: Arazi alanı: 957 m² İzin verilen inşaat: 450 m² brüt Maksimum 3 katlı yapı inşaat imkânı Deniz manzarası Asfalt erişim Yakınlarda altyapı Yürüyüş mesafesindeki plajlar Lüks bir villa veya yatırım projesi için uygun Denize yakın bir kentsel arsa satın alma fırsatı, modern bir sahil villasının veya özel bir yatırım gayrimenkulünün inşası için idealdir.

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 76.560 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

382.800 €

Peşinat

76.560 €

Kredi

306.240 €

Faiz

204.414 €

Aylık ödeme tutarı

1.702 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    Sveti Stefan - Real Estate

    Stevan Đurašević

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

26. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 1000 m². Fiyat: 297.000 €

1000 m²

Satılık

297 €/m²

297.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1000 m². Fiyat: 300.000 €

1000 m²

Satılık

300 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1390 m². Fiyat: 350.000 €

1390 m²

Satılık

251,8 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 420 m². Fiyat: 110.000 €

420 m²

Satılık

261,9 €/m²

110.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 834 m². Fiyat: 220.000 €

834 m²

Satılık

263,8 €/m²

220.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 450 m². Fiyat: 241.000 €

450 m²

Satılık

535,6 €/m²

241.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 3561 m². Fiyat: 285.000 €

3561 m²

Satılık

80 €/m²

285.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Acil

Arazi

6. apr 2026.
Popović Prime Estate
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 423 m². Fiyat: 300.000 €

423 m²

Satılık

709,2 €/m²

300.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 3200 m². Fiyat: 1.000.000 €

3200 m²

Satılık

312,5 €/m²

1.000.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Reževići, Budva – 450 m². Fiyat: 241.000 €

450 m²

Satılık

535,6 €/m²

241.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 3561 m². Fiyat: 285.000 €

3561 m²

Satılık

80 €/m²

285.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 10556 m². Fiyat: 750.000 €

10556 m²

Satılık

71 €/m²

750.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1390 m². Fiyat: 350.000 €

1390 m²

Satılık

251,8 €/m²

350.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 1000 m². Fiyat: 300.000 €

1000 m²

Satılık

300 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 420 m². Fiyat: 110.000 €

420 m²

Satılık

261,9 €/m²

110.000 €

Satılık - Arazi Budva, Reževići

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Arsa satılık Reževići, Budva – 834 m². Fiyat: 220.000 €

834 m²

Satılık

263,8 €/m²

220.000 €