Satılık, Daire Podgorica Zabjelo, 35 m2

9. apr 2026.
Advert Image
1 / 5

Harici bağlantı

Ivana Master

Ivana Master

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

77.600 €

2.217,1 € / m²

Oda

Stüdyo

Banyo

1

Alan

35 m²

35.24m2'lik konforlu bir stüdyo daire satılıktır, Zelenika mahallesi, Podgorica'da inşaat aşamasındadır. Daha küçük bir apartman binasının zemin katında yer almaktadır. Taşınma süresi 3 aydır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 15.520 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

77.600 €

Peşinat

15.520 €

Kredi

62.080 €

Faiz

41.438 €

Aylık ödeme tutarı

345 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Zabjelo, Podgorica – 33 m², 1 banyo. Fiyat: 75.900 €

Stüdyo

1

33 m²

Satılık

75.900 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

21. jan 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Zabjelo, Podgorica – 36 m², 1 banyo. Fiyat: 77.000 €

1+1

1

36 m²

Satılık

77.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

24. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

1+1

1

36 m²

Satılık

77.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

11. maj 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Zabjelo, Podgorica – 35 m², 1 banyo. Fiyat: 77.600 €

Stüdyo

1

35 m²

Satılık

77.600 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Daire

10. mart 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Zabjelo, Podgorica – 35 m², 1 banyo. Fiyat: 83.000 €

Stüdyo

1

35 m²

Satılık

83.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Zabjelo