Satılık, Daire Podgorica Stari Aerodrom, 43 m2
Acil

-
-
Satılık
Daire Podgorica, Stari Aerodrom
Talep üzerine adres
125.000 €
2.907 € / m²
Oda
1
Banyo
1
Alan
43 m²
SATILIK BİR ODALI DAİRE | 43m² | 125.000€ – DADI GRADNJA, PODGORICA Konum: Dadi gradnja, Podgorica Alan: 43 m² Fiyat: 125.000€ Dadi gradnja binasında 43m² alana sahip bir odalı daire satılıktır.. Daire ile birlikte bir otopark yeri de gelmektedir. Alan iyi organize edilmiştir, konforlu günlük yaşam için veya yatırım amaçlı uygundur. Dairenin özellikleri: • 7. kat (bina 9 katlıdır) • Otopark yeri fiyat dahil Not: Daire, belirtilen fiyatla mobilyasız olarak ve otopark yeri ile satılmaktadır. Ek ücret karşılığında mobilya satın alma imkanı vardır. Dairenin yapısı: • Koridor • Yemek alanı ile oturma odası • Mutfak • 1 yatak odası • Banyo Daire, tüm önemli olanaklara iyi erişim ile çekici bir konumda bulunmaktadır. Ajans: Popović Prime Estate Ofis: Zabjelska Vektra, giriş 5, Podgorica Telefon: +382 68 146 916 Email: prime.estate.pop@gmail.com #karadağ #podgorica #gayrimenkul #satış #daireler
Özellikler
Veri yok
Kredi Hesaplayıcı
Peşinat
20.0%5%
50%
Tutar: 25.000 €
Faiz Oranı
4.50%1%
8%
Vade
25 yıl5 yıl
35 yıl
Gayrimenkul fiyatı
125.000 €
Peşinat
25.000 €
Kredi
100.000 €
Faiz
66.750 €
Aylık ödeme tutarı
556 €
Popović Prime EstatePetar Popović
Benzer gayrimenkuller

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Stari Aerodrom, Podgorica – 43 m², 1 banyo. Fiyat: 100.000 €
1+1
1
43 m²
Satılık
100.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Stari Aerodrom, Podgorica – 41 m², 1 banyo. Fiyat: 102.500 €
1+1
1
41 m²
Satılık
102.500 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Stari Aerodrom, Podgorica – 41 m², 1 banyo. Fiyat: 103.000 €
1+1
1
41 m²
Satılık
103.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Stari Aerodrom, Podgorica – 41 m², 1 banyo. Fiyat: 103.500 €
1+1
1
41 m²
Satılık
103.500 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Stari Aerodrom, Podgorica – 39 m², 1 banyo. Fiyat: 105.000 €
1+1
1
39 m²
Satılık
105.000 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Stari Aerodrom, Podgorica – 41 m², 1 banyo. Fiyat: 106.132 €
1+1
1
41 m²
Satılık
106.132 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Stari Aerodrom, Podgorica – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 108.056 €
1+1
1
42 m²
Satılık
108.056 €

Daire
Bir yatak odalı daire satılık Stari Aerodrom, Podgorica – 47 m², 2 banyo. Fiyat: 109.000 €
1+1
2
47 m²
Satılık
109.000 €
Yakındaki gayrimenkuller

Daire
1+1
2
47 m²
Satılık
109.000 €

Daire
Üç yatak odalı daire satılık Stari Aerodrom, Podgorica – 87 m², 2 banyo. Fiyat: 206.000 €
3+1
2
87 m²
Satılık
206.000 €

Daire
Üç yatak odalı daire satılık Stari Aerodrom, Podgorica – 119 m², 2 banyo. Fiyat: 260.000 €
3+1