Satılık, Daire Budva Ostalo, 40 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Ostalo

7RQW+P2G Budva, Crna Gora

135.000 €

3.375 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

40 m²

Kat

2

Budva'da daire No. 2531 Parkın yanındaki yeni binada daireler — Budva Yaşam ve tatil için Budva'nın en iyi bölgelerinden birinde, gelişmiş altyapıya sahip sakin bir konumda yer alan bir yatak odalı modern bir daireyi satışa sunuyoruz. Temel özellikler: Düzen: 1 yatak odası (geniş, rahatlıkla bir çalışma masası sığabilir) Mutfaklı oturma odası Tenteli teras, sakin avluya ve dağlara bakış (her iki odadan terasa çıkış) Ekipman: klima, su ısıtıcısı, çamaşır makinesi, buzdolabı. Konum ve altyapı: Hukuki durum: Yükümlülüğü olmayan daire – hızlı satış mümkün

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 27.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

135.000 €

Peşinat

27.000 €

Kredi

108.000 €

Faiz

72.090 €

Aylık ödeme tutarı

600 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Ulica Viii, 85310 Budva, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 44 m², 1 banyo. Fiyat: 115.000 €

1+1

1

44 m²

Satılık

115.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

8. feb 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Mainska ulica

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 120.000 €

1+1

1

42 m²

Satılık

120.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 41 m², 1 banyo. Fiyat: 120.400 €

1+1

1

41 m²

Satılık

120.400 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 43 m², 1 banyo. Fiyat: 122.543 €

1+1

1

43 m²

Satılık

122.543 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

17. dec 2025.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 38 m², 1 banyo. Fiyat: 126.000 €

1+1

1

38 m²

Satılık

126.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 43 m², 1 banyo. Fiyat: 131.250 €