Satılık, Daire Budva Ostalo, 43 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

131.250 €

3.052,3 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

43 m²

Kat

3

Budva'da daire no. 1353 Şehir merkezi Budva'da satılık iki odalı daire. Dairenin toplam alanı 43 m2'dir. Plaja mesafe sadece 80 metredir. Dairenin düzeni: mutfakla birleştirilmiş oturma odası, yatak odası, banyo ve deniz ve Sveti Nikola adası manzaralı teras. Çok uygun bir konum. Yakınlarda mağazalar, TQ Plaza alışveriş merkezi, plaj, eczaneler, postane bulunmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 26.250 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

131.250 €

Peşinat

26.250 €

Kredi

105.000 €

Faiz

70.087 €

Aylık ödeme tutarı

584 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Opština Budva, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 47 m², 1 banyo. Fiyat: 105.000 €

1+1

1

47 m²

Satılık

105.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 45 m², 1 banyo. Fiyat: 112.500 €

1+1

1

45 m²

Satılık

112.500 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Ulica Viii, 85310 Budva, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 44 m², 1 banyo. Fiyat: 115.000 €

1+1

1

44 m²

Satılık

115.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

8. feb 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Mainska ulica

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 120.000 €

1+1

1

42 m²

Satılık

120.000 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 41 m², 1 banyo. Fiyat: 120.400 €

1+1

1

41 m²

Satılık

120.400 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 43 m², 1 banyo. Fiyat: 122.543 €