Satılık, Daire Bar Ostalo, 84 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 10

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Bar, Ostalo

Dobre Vode, Crna Gora

175.000 €

2.083,3 € / m²

Oda

3

Banyo

1

Alan

84 m²

Kat

3

Dobre Vode'de №827 daire İşte çekici bir tanım: Pitoresk Dobre Vode'de, azur denizden sadece 70 metre uzaklıkta, 84 m²'lik konforlu bir daire satılıktır! Üç yatak odası ve geniş bir teras ile düşünceli bir düzen, hem keyifli bir tatil hem de Akdeniz güzellikleri arasında kalıcı bir yaşam için idealdir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 35.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

175.000 €

Peşinat

35.000 €

Kredi

140.000 €

Faiz

93.450 €

Aylık ödeme tutarı

778 €

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Bar – 80 m², . Fiyat: 160.000 €

2+1

-

80 m²

Satılık

160.000 €

Satılık - Daire Bar, Ostalo

Daire

26. jan 2026.
Satılık - Daire Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Bar – 60 m², 1 banyo. Fiyat: 170.000 €

2+1

1

60 m²

Satılık

170.000 €

Satılık - Daire Bar, Ostalo

Daire

9. feb 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Bar – 70 m², 1 banyo. Fiyat: 170.000 €

2+1

1

70 m²

Satılık

170.000 €

Satılık - Daire Bar, Ostalo

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Bar – 76 m², . Fiyat: 175.000 €

2+1

-

76 m²

Satılık

175.000 €

Satılık - Daire Bar, Ostalo

Daire

26. apr 2026.
Satılık - Daire Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Ostalo, Bar – 80 m², . Fiyat: 178.000 €

3+1

-

80 m²

Satılık

178.000 €

Satılık - Daire Bar, Ostalo

Acil

Daire

3. maj 2026.
Satılık - Daire Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Bar – 70 m², 2 banyo. Fiyat: 179.000 €

2+1