Satılık, Daire Bar Soho City, 65 m2

29. jan 2026.
Advert Image
1 / 5
Be Calm  Mir nekretnine

Be Calm Mir nekretnine

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Bar, Soho City

Talep üzerine adres

240.000 €

3.692,3 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

65 m²

Alan: 65 m² Konum: Soho City (prestijli ve merkezi konum) Ekstra: garaj ve lüks olanaklar anlaşmaya göre Prestijli Soho City bölgesinde lüks bir bir odalı daire satılıktır. Mülk modern tasarıma sahip, aydınlık ve fonksiyonel olup, yaşam, çalışma veya yatırım için idealdir. Dairenin özellikleri: • Bir odalı, alanı 65 m² • Lüks ve modern bir şekilde donatılmış • Aydınlık ve fonksiyonel alan • Malzeme ve yüzey kalitesi yüksek Fiyat: 240.000 € İletişim: +382 69 886 796 Be Calm Mir gayrimenkul

Özellikler

Durum

İyi Durum

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 48.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

240.000 €

Peşinat

48.000 €

Kredi

192.000 €

Faiz

128.160 €

Aylık ödeme tutarı

1.067 €

  • Uploaded content
    Be Calm Mir nekretnine

    Be Calm Mir nekretnine

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Bar, Soho City

Daire

29. jan 2026.
Satılık - Daire Bar, Soho City

Bar, Soho City

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Soho City, Bar – 107 m², 1 banyo. Fiyat: 470.000 €

2+1

1

107 m²

Satılık

470.000 €

Satılık - Daire Bar, Ostalo

Daire

6. mart 2026.
Satılık - Daire Bar, Ostalo

Bar, Ostalo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Bar – 65 m², 1 banyo. Fiyat: 195.000 €

2+1

1

65 m²

Satılık

195.000 €

Satılık - Daire Bar, Ostalo

Daire

26. feb 2026.
Dandelion Real Estate

İki yatak odalı daire satılık Ostalo, Bar – 69 m², 1 banyo. Fiyat: 200.000 €