Satılık, Daire Budva Pržno, 75 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Pržno

Talep üzerine adres

305.000 €

4.066,7 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

75 m²

Kat

3

Pržno'da daire no. 1946 Bir yatak odalı konforlu ve şık daire, Budva Rivierası'nın en güzel kısmında, Pržno'nun hoş koyunda - eski bir balıkçı yerleşiminde bulunan daha küçük bir apartmanın 3. katında yer almaktadır. Terastan denizin muhteşem manzarası sunulmaktadır. Yakınlarda restoranlar ve dükkanlar bulunmaktadır. Daire (75 m2) bir yatak odası, bir oturma odası, oturma alanından bir bar ile ayrılmış ayrı bir mutfak ve bir banyo içermektedir. 1 ila 3 kişi için tasarlanmıştır. 2 klima, kablo TV, kablosuz internet, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi, fırın, gömme buzdolabı, ütü, saç kurutma makinesi ve yemek için gerekli tüm malzemeler, tuvalet malzemeleri ve yatak örtüleri, plaj havluları dahil olmak üzere mevcuttur. Garaj yeri fiyatın içindedir. Bina asansöre sahiptir.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 61.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

305.000 €

Peşinat

61.000 €

Kredi

244.000 €

Faiz

162.869 €

Aylık ödeme tutarı

1.356 €

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 74 m², 1 banyo. Fiyat: 244.200 €

1+1

1

74 m²

Satılık

244.200 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 74 m², 1 banyo. Fiyat: 264.200 €

1+1

1

74 m²

Satılık

264.200 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 82 m², 1 banyo. Fiyat: 270.600 €

2+1

1

82 m²

Satılık

270.600 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 82 m², 1 banyo. Fiyat: 290.600 €

2+1

1

82 m²

Satılık

290.600 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

16. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 78 m², 2 banyo. Fiyat: 315.000 €

2+1

2

78 m²

Satılık

315.000 €

Satılık - Daire Budva, Pržno

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Pržno

Budva, Pržno

Budvanska rivijera, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Pržno, Budva – 77 m², 2 banyo. Fiyat: 320.000 €